Технологииtehnofan.com.ua10 мар.

«Анти-годинник» Prompt: новий носимий гаджет без екрану і стрілок

У кінці лютого на краудфандінговому майданчику Kickstarter з’явився проект наручного годинника Prompt. Творці називають його «анти-годинником» за відсутність дисплея і годинникових стрілок.

Для того, щоб дізнатися час, пропонується натиснути на скляну панель: годинник відгукнеться вібрацією. Але точний час він не повідомить і так: за словами розробників, вони кілька років проектували Prompt і прийшли до висновку, що досить передавати тільки чотири моменти часу.

Одна вібрація повідомить, що йдуть перші 15 хвилин в поточній годині, дві – між 15 і 30 хвилинами, три – між 30 і 45 хвилинами, і чотири – останній 15-хвилинний інтервал в поточній годині. 

nk_hauz/-m229f8myqlwmg3gtusr.jpg
nk_hauz/-m229fke3er1n6oik3zj.jpg
nk_hauz/-m229fllinldrqrpg3w6.jpg

Щоб дізнатися точну кількість хвилин, потрібно затримати палець на поверхні більш ніж на три секунди. Загоряться два світлодіода: один з 12 розташованих по периметру, уточнюючий інтервал до п’яти хвилин, і ще один у верхній частині.

Смартфони почали заселяти наші кишені, а потім переходити на зап’ястя у вигляді розумних годинників. Вони вібрують з метою повідомити про термінові телефонні дзвінки або оповіщення про останні новини і вітають нас із досягненням цілей. Ми відволікаємось більше, ніж будь-коли. І ми вирішили створити протиотруту від цієї залежності. Щоб створити простий спосіб непомітно перевірити час, зберігаючи при цьому пунктуальність.

Prompt виготовлені з нержавіючої сталі з PVD-покриттям і полірованого скла. У них немає ніяких бездротових модулів зв’язку, а живлення здійснюється за допомогою батареї CR2032.

Вартість одного примірника Prompt для учасників кампанії на Kickstarter тимчасово складає 159 доларів, потім підвищиться до 195 доларів. Поставки почнуться в серпні. 

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Боевой дух? Вот пример не очень и давний. https://avatars.mds.yandex.net/get-zen_doc/1245197/pub_5c0cd532080a3b00aa421293_5c0e2e9806bd7000abdb84b5/scale_1200 Один солдат РФ остановил грузинскую колонну военных. А в России таких миллионы.
Игбун хохлов
Насколько долго? На время объявленного перемирия. Как только хохлоту его нарушили, так сразу и вылетели из аэропота как Ту-154.
Луна -2
а ПРО КОТЛЫ ТЕБЕ НАПОМНИТЬ ?там по -моем у -Иловайский ,Дебальцевский котел - был..Не слишком высокий боевой дух у ВСУ- ШНИКОВ.
е
это ТЫ про экспорт смартфонов из Союза заявила, не я)) Тупенькая КОГДА первый смартфон появился??))) ты САМА разговор о технике и технологии завела - вот и отвечай насчет Украины: ЧТО нового ПРОИЗВЕДЕНО в Украине за восемь лет под управлением твоих америкосов??? КОНКРЕТНО ЧТО???
Луна -2
Ленок, иди в школу -чой -то у тебя не в ладах с математикой и физикой...
е
ага и именно поэтому в ДАП пропускали продовольствие и боеприпасы и дали потом оставшимся уйти.. ну ты тупая....
е
разницу в бюджетах Киева и Харькова я тебя УЖЕ приводил, а станцию метро открыли в Харькове, а не в Киеве... вот тебе простая математика..ВОРОВАТЬ меньше надо