Apple і Google випустили систему відстеження заражених COVID-19
Технологииportaltele.com.ua30 апреля 2020

Apple і Google випустили систему відстеження заражених COVID-19

Нова технологія від Apple і Google, що забезпечує відстеження контактів для боротьби з COVID-19 або, як тепер кажуть самі компанії-розробники, що забезпечує «повідомлення про підтвердження», перейшла в стадію тестування. Анонсована раніше в цьому місяці система буде надавати користувачам повідомлення про те, що вони, можливо, зазнали впливу зараженого коронавірусів. При цьому робиться наголос на тому, що збір і обмін конфіденційними даними (з прив’язкою до конкретних особистостей) не провадиться.

Apple і Google впроваджують нову технологію на рівні мобільних операційних систем iOS і Android, щоб дозволити використовувати Bluetooth для визначення відстані між власниками смартфонів. Якщо людина отримує позитивний результат тесту на Covid-19, у нього буде можливість надіслати відповідне повідомлення на інші телефони, які раніше перебували на близькій відстані з хворим, повідомляючи власникам цих телефонів, щоб вони пройшли тестування.

Розроблений інтерфейс API Apple і Google включений в бета-версію інтегрованого середовища розробки Xcode 11.5. Крім того, бета-версія операційної системи смартфона Apple iOS 13.5, яка стала доступна для розробників програмного забезпечення у вівторок, включає в себе необхідний для запуску додатків вихідний код з підтримкою нового API. Для смартфонів Android також випущено нове бета-оновлення для Google Play Services і Android Developer Studio. Очікується, що в найближчі місяці мільйони людей по всьому світу будуть завантажувати додатки для боротьби з поширенням коронавируса.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Да Нет, он просто школяр бандеромавпёнок - тупой эбнутый ребёнок!
Весёлый Роджер
Можэ то так, а можэ ы ны так! Тильки одно не пойму, откуда такой гонор у проигравшего, смокчущего пиндосный х.й, причём без масла!? Скики масок холуям паны прислали? Во-во! А не подскажешь дэбил париотичный, ПЯТЬ котлов у xoxлoвермахта цэ дэ було? Алле Карл, ПЯТЬ!!! А в последнем пид Дебальцево за несколько часов вы потеряли почти ДВЕ дивизии салоедов и мечтателей о скидках на ЖКХ и бесплатном проезде!!! Сейчас это преподают в арт. колледжах Британии, как ВЫСШЕЕ мастерство работы артиллерии в современной войне! Так що смокчи и далее – холуй ты и нищебродный моральный урод! Доскакались «до самого краю…»!
продолжение следует-враг буде
Да кстати я не нарик и не пьяница А С нациков смеюсь за идиотов их считаем ...Уж больно лозунги такие как у Гитлера - а чем он кончил -это думаю тебе известно, гитлерюгенд паршивый...
от подстилки кацапской
Зачем брать нам Британию? и Львив ваш гуанистый, и Киев ?Львов сам уйдет к полякам, (Кстати МИЛОК ТЫ ЗАДНИЦЫ СТАРИКАМ МЫТЬ УЧИСЬ _ ПРИГОДИТСЯ), а Киев сам придет к нам -даже проситься будет в состав РФ....игра по -крупному еще не начиналась .
жги еще подстилка кацапская
читаю твой пьяный угар или наркоманский кумар, с 2014 года, вы уже брали и киев и львов и даже ко-ко-команданте захар грозился взять британию! давай еще!
РЖАКА-ржаке
Погоди маленько милок и ті будешь визжать как недорезанній порося..Все впереди .Вот когда донецкие( которых ты так любишь) пойдут в наступление(а они обязательно пойдут- терпению когда-то придет конец) -ты завизжишь так что плохо будет всему вашему поганному роду...Обещаю тебе что так будет.
Весёлый Роджер
Опять ПЕРЕМОГА!!! ВСЁ просто ОТЛИЧНО!!! Амэрыка з вами! Украина так идёт у Эуропу - слегка прикрыв старой вышиванкой голую нищебродную *опу! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.» Надо срочно закупить у москалей "мостовой" картон или галограму з Мосфильму. И мост будэ як новый! Читайте новины от пропахандона Шмули_Елен и вырастет у вас член до колен!