Технологииitechua.comSep 30

Apple почала сповільнювати iPhone XR і iPhone XS

До недавнього часу, поки в продаж не надійшов iPhone 11, флагмани Apple, випущені в кінці 2018 року, були новітніми в своєму класі, проте багато що змінилося. Саме тому, як стало відомо від офіційного джерела, після установки iOS 13.1, тобто нової ОС, яка у фінальному стабільному вигляді вийде вже 24 вересня або трохи пізніше, компанія Apple почне уповільнювати свої торішні мобільні пристрої топового рівня, роблячи це заради того , щоб вони могли «уникнути аварійного вимкнення. Знизиться продуктивність таких моделей, акумулятори яких вже зношені. Як правило, знос стає помітним при більш ніж 400 циклах зарядки / розрядки. Таким чином, всі iPhone XR, iPhone XS і iPhone XS Max, що втратили значну частину номінальної ємності батареї, почнуть працювати зі зниженою продуктивністю процесора, в зв’язку з чим загальна швидкодія може сильно знизитися. На радість всіх користувачів даних флагманів Apple, зниження швидкості роботи можна буде відключити. Для цього буде потрібно перейти в «Налаштування» і відкрити розділ «Акумулятор». Там буде спеціальне меню, відкривши якої вдасться дізнатися, сповільнюється телефон через сильний зносу батареї чи ні. Якщо так, стане можливим відключити функцію уповільнення, що і варто зробити всім користувачам телефонів від «яблучної» корпорації, щоб змусити їх працювати вкрай швидко. Втім, як стверджує Apple, в смартфонах iPhone XR, iPhone XS і iPhone XS Max вона використовує особливу вдосконалену програмно-апаратну систему, яка знижує знос акумуляторної батареї і продовжує термін його служби. Саме тому, швидше за все, реального зниження швидкості роботи ніхто з власників даних мобільних пристроїв топового рівня не помітить. У будь-якому випадку, робити остаточні висновки з цього приводу можна буде тільки тоді, коли вийде прошивка iOS 13.1, а до цього самого події залишилося всього кілька днів, тому чекати подробиць із цього приводу занадто довго не доведеться.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Луна -2 Хорошо , а кто дал право убивать детей Донбасса? НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВА УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ. НИ ДЕТЕЙ НИ ВЗРОСЛЫХ. А вот Путин дал "право " боевикам и оккупантам прикривать людьми, стрелять из-за спин мирных людей. И убивать всех несогласных с идеологией "русского мира." И его не волнует возраст, пол жертв или даже национальность. И за что убиты пассажиры и экипаж рейса MH17 ? вся причина в идеологии "русского мира"
Каменяр
Якщо на Донбасі немає військ РФ, тоді чому кремль засекретив інформацію щодо смертей в військах? Починаючи з квітня 2014 року з Донбасу не повернулось в РФ більше 2000 російських військових живими. Вони вернулись у вигляді груза "200" або навічно залишились в донецькій землі як добриво.
Каменяр
Путін не раз заявляв що в Криму російських військових немає. А потім, не соромлячись за свою брехня стверджував "Ми ніколи не говорили що наших військових там немає" .
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.