Технологииportaltele.com.ua13 окт.

Apple представляє нові iPhone 12. Ціни і характеристики

iPhone 12 Pro буде мати 6,1-дюймовий екран, процесор Apple A14, 6/128 Гб пам’яті в базовій версії, а також потрійну камеру (стандартний, ультраширокий, 4X зум) + сканер LiDAR для складання тривимірної “карти місцевості”. Вартість – від 999 доларів.

nk_hauz/-mjwp0hdqcyfxro-imcf.jpg

iPhone 12 Pro Max обзаведеться тим же набором заліза, що і звичайний Pro, але буде мати 6,7-дюймовий екран. Вартість стартує від 1 099 доларів.

Спрощена розумна колонка HomePod mini буде коштувати 99 доларів і отримає ті ж функції, що і велика.

Бездротова зарядка, що фігурує під неофіційною назвою AirPower, за чутками, зможе заряджати відразу кілька девайсів. Її ціну інсайдери поки не називали.

Навушники (зрозуміло, бездротові) AirPods Studio – про їх можливий анонс може говорити той факт, що Apple прибрала з продажу зі свого сайту навушники інших виробників. Їх вартість, навіть неофіційна, не розкривається. Передбачається, що у них не буде правого і лівого навушників – користувач зможе надягати їх як йому хочеться, а звук буде підлаштовуватися автоматично.

Трекери для пошуку втрачених речей AirTag – їх можна покласти в сумку або гаманець, а потім у разі пропажі – знайти через стандартний додаток “Локатор”. Про ціну інформації немає.

І найголовніше – судячи з усього, з цього року Apple перестане класти зарядки і навушники в коробки з новими iPhone.

💬 Последние комментарии
Елена
Америка с нами.
Елена
Роджер козёл.
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
Авторские статьи