ТехнологииJul 7

Apple виданий патент на цифрові ключі

На торішній виставці WWDC 2020 компанія Apple представила бесьключевой доступ в BMW 5 Series, перший автомобіль з цією функцією. Функція Car Keys призначена для блокування і розблокування транспортного засобу, а також для запуску його двигуна. Сьогодні управління по патентах і товарних знаків США опублікувало патент на систему безключового доступу, виданий Apple.

nk_hauz/-me-f7vsjxrdu3optawc.jpg

В описі патенту сказано, що система дистанційного доступу в автомобілі і ключ обмінюються інформацією по бездротовому каналу зв’язку. Щоб гарантувати задовільну зв’язок, виявляються умови, що створюють ризик перешкод, і виконуються відповідні операції по їх зменшенню. Зокрема, виявлення ризику перешкод включає в себе виявлення радіосигналів дистанційній бесьключевой системи автомобіля, виявлення кодів ключів, що передаються ключем у відповідь на отримані сигнали, моніторинг місця розташування транспортного засобу і порівняння даних про місцезнаходження, отриманих в результаті вимірювань, зі збереженою інформацією про місцезнаходження транспортного засобу , а також моніторинг того, пов’язане чи електронний пристрій по бездротовому зв’язку з транспортним засобом. При цьому використовується інерційних вимірювальний блок або інший пристрій введення-виведення, що дозволяє визначити, чи знаходиться електронний пристрій в русі, характерному для руху транспортного засобу.

Дії, спрямовані на зменшення перешкод, робляться для забезпечення можливості використання системи дистанційного безключового доступу. Вони включають в себе видачу підказки користувачеві відключити бездротові зарядні пристрої, регулювання параметрів системи бездротової передачі енергії та інші дії.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Знаєш, чому неможливо порозумітись з власниками "рускоязычной челюсти" - вони не можуть і не вміють спілкуватись ні українською. ні російською, ні іншими мовами. Ні розмовляти, ні писати, ні читати, ні писати. Тим не менше ... Я написав - ВІДПОВІСТИ. Слів про кримінальну відповідальність немає в моєму коментарі.
е
Ну расскажи знаток какая статья Конституции Украины регламентирует отстранение президента и по каким обстоятельствам??? Давай, тупенький, продемонстрируй свои знания...Отсутствие Пороха в течении недели, когда он на Мальдивы под чужим паспортом смылся тоже по твоему импорт?))))
ТЫ НЕ ПРАВ, "кАМЕНЯР"!
Это не повод для государственного переворота и свержения януковича! Вопрос об интеграции с ес нужно было обуждать на референдуме по всей украине!!! Но никак не свергать законную власть!!!
Каменяр
Депортуйте бойовиків одеської самооборони та заступника начальника обласної міліції Дмитра Фучеджі
е
Ха, а это что уголовное преступление: отказ в подписании Отсосыации??? А остальное уже судом ЕС признано политическим преследованием))).. Так что учись не только жопы в Италии мыть, но и законы соблюдать...
Каменяр
а байка на рахунок перевороту - ніякого перевороту не було до моменту втечі Януковича ( вірніше, імпорту Януковича в РФ для обгрунтування перевороту і відсутності влади в Україні )
гость
животновод берега попутал. Зеля -Беня метит в Бонапарты