ASUS теж випустить ігровий смартфон

16.04.2018 12:09 itechua.com
Тайванська корпорація ASUS не залишилася осторонь і теж вирішила підтримати мобільний кіберспорт випуском ігрового смартфона.
В ході відкриття сотого філіппінського магазину ASUS генеральний директор компанії Джері Шен (Jerry Shen) підтвердив в інтерв’ю виданню Astig, що корпорація готує ігровий смартфон. Орієнтовні терміни виходу, ціна і особливості майбутнього устрою невідомі.
На даний момент на ринку присутні лише два смартфона, які іменуються як ігрові: Razer Phone і недавно представлений Black Shark від Xiaomi. Вони вважаються пристроями для геймерів завдяки особливостям: гаджет від Razer отримав екран з частотою оновлення 120 Гц, а новинка від Xiaomi – рідинну систему охолодження. Щоб гаджет від ASUS теж вважався ігровим, а не звичайним смартфоном з передовим процесором, компанія повинна оснастити майбутню новинку чимось особливим.

Найімовірніше, ігровий смартфон від ASUS вийде під брендом ROG – пристрої та аксесуари цієї серії орієнтовані на геймерів. Цілком можливо, що тайванська компанія почне підкорювати ринок мобільного гейминга вже в цьому році. Ймовірно, прагнення деяких виробників підтримати мобільний кіберспорт обумовлено зростанням його популярності. Якщо так піде і далі, в майбутньому у кожної компанії буде своя лінійка геймерських смартфонів.

Комментарии

Добавить комментарий

АВТОРСКИЕ СТАТЬИ