ByteDance пропонує індійській Reliance врятувати TikTok в Індії
Технологииmind.ua13 августа 2020

ByteDance пропонує індійській Reliance врятувати TikTok в Індії

Китайська ByteDance, яка володіє TikTok, проводить переговори з індійською Reliance Industries про покупку підрозділу сервісу в країні. Як повідомляє TechCrunch,це могло б врятувати популярний відео додаток в Індії, яка заборонила TikTok з 29 червня через геополітичні розбіжності c Китаєм.

Індія була значним ринком для TikTok, там додаток мав понад 200 млн користувачів, а його бізнес оцінювався у більш ніж $3 млрд..

ByteDance має близько 2000 співробітників в Індії. Китайський гігант усіма силами намагається утримати ключових співробітників в країні, повідомляє видання.

Індійська Reliance є найбільшим холдингом країни, який володіє підприємствами, що займаються енергетикою, натохімією, текстилем, природними ресурсами, роздрібною торгівлею і телекомунікаціями по всій Індії. За рахунок ключових активів Reliance є однією з найприбутковіших компаній у всій Індії, окрім того компанія першою в країні переступила оцінку активів у $100 млрд.

Главою ради директорів та основним власник індійської Reliance Industries є найбагатша людин Індії Мукеш Амбані, його частка в компанії складає 48%. В липні цього року Амбані обійшов за статками титана Кремнієвої долини Ілона Маск, а також співзасновників Alphabet Inc. Сергія Бріна та Ларрі Пейджа та став шостим у світовому рейтингу найзаможніших.

Написать комментарий