ТехнологииJul 26

Чи треба перезавантажувати телефон, і як часто це робити?

Рано чи пізно будь-який користувач смартфона зауважує, що його гаджет починає працювати як-то не так. Він може зависати, гальмувати або просто працювати якось дивно. Найприкріше, що до цього ви нічого подібного не помічали. Відразу виникає питання, чому так відбувається. Звалювати все на телефон не зовсім правильно і треба розбиратися в проблемі глибше. Зрештою статися таке може навіть з самим хорошим телефоном на Android. Швидше за все, ви не зможете знайти рішення, яке усуває проблему, але хороша новина полягає в тому, що ви можете легко усунути симптоми, і іноді це не просто легше, але і правильніше, ніж щось там видаляти, чистити тощо.

nk_hauz/-mfwdjl0xj57nbwbolcl.jpg

Чому гальмує телефон

Є кілька причин, за якими телефон може працювати повільно і навіть трохи глючить. Ви можете помітити, що гучність стала нижче, а на екрані почали проявлятися дивні артефакти. Звичайно, це може бути ознакою апаратної проблеми, але з великою часткою ймовірності це пов"язано з роботою додатків у фоні і з тим, як вони себе ведуть, а то й до кінця оптимізовані.

Я не маю на увазі додатки, які нишком працюють у фоновому режимі і ведуть якусь свою не зовсім добру діяльність. З такими додатки Google бореться і намагається не допускати їх в Google Play, а якщо ви все ж встановили їх на свій смартфон, вони не отримають прав на ті дії, які можуть заподіяти шкоду.

Чи треба вивантажувати додатки їх пам"яті

Йдеться про додатки, які працюють у фоновому режимі на цілком законних підставах. Ці додатки повинні бути написані для роботи з версією Android, яку ви використовуєте, а іноді і з маркою телефону, який ви використовуєте.

Більшість додатків, які ми використовуємо, відповідають цим критеріям, але не всі. У всіх нас є одне або два додатки, які давно не оновлювалися, але ми все ще хочемо їх використовувати. Незважаючи на зусилля Google, яка дуже старанно працює над тим, щоб програми працювали в різних версіях, випадки поломки смартфона через додатки все ще не є рідкістю. Навіть незважаючи на те, що питання оптимізації це прямий вплив на приплив грошей. Все просто: чим стабільніше система - тим більше користувачів.

Що таке витік пам"яті

Можливо, ви чули термін «витік пам"яті», і це трапляється з додатками частіше, ніж думає більшість людей. Якщо це відбувається з додатком, у якого є дозвіл на продовження роботи у фоновому режимі, воно це робить, поглинаючи ресурси, поки щось не піде шкереберть. Це не закінчиться, поки ви не видалите цю програму або не віднімаючи у нього права (якщо це взагалі можливо). Але вирішити проблему можна щоденної перезавантаженням.

У світі існує приблизно 1 000 000 додатків для Android і близько 15 000 модифікацій смартфонів різних моделей від різних виробників. Тому не дивно, що збої іноді трапляються. Оптимізувати все і вся просто неможливо.

Що відбувається при перезавантаженні телефону

Коли ви перезавантажуєте свій телефон, він змушує все, що працює у фоновому режимі, запускатися заново. Цей процес також виконує деякі інші важливі речі. Серед них очищення і перерозподіл VRAM, яку використовує ваш графічний процесор, стирання псевдо-файлової системи, яка використовується для відстеження працюючого обладнання, і перезавантаження бездротових радіомодулів. Коли ви виключаєте харчування, все, що не потрібно для повторного завантаження телефону, відключається і побивається.

Перезавантаження телефону очистить оперативну пам"ять від того, що її захаращувати, і виправить роботу додатків без будь-яких неприємних наслідків для системи. Наприклад, додаток «диспетчер пам"яті» просто вбиває всі програми, які ви не використовуєте. Є причина, по якій деякі з цих додатків просто зобов"язані працювати, і якщо ви не знаєте, що робите, невибіркову закриття всього приносить більше шкоди, ніж користі. У кращому випадку додатки просто запустяться заново. У деяких випадках можна пригальмовування або зависання телефону. Рідко, але все ж може бути і «окірпічіваніе» пристрою.

Чи потрібно перезавантажувати телефон

Якщо ви точно визначили, яка програма працює на вашому телефоні не так, як треба, ви можете зайти в його налаштування і примусово зупинити його. Але замість цього можна просто витратити 30-40 секунд на перезавантаження смартфона. Тим більше, вам нічого для цього не потрібно. Досить просто вимкнути його, включати і піти займатися своїми справами.

💬 Последние комментарии
Гость
АХАХАХАХАХ!!! Зе, долбоеб ты точно? Вообще-то Россию надо ТВОИ ДОЛГИ. Вернешь долги и прекратишь воевать против собственного народа, тогда гляди и будет тебе газ со скидкой!
наблюдатель
В нынешнее время "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
Гость
И "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Елена
То Юра не может спокойно реагировать,твой брателло.такой же урод, только не многослойный, умом не вышел что-то сказать,как ты , только ты пистишь дохуя,а по сути бред сумасшедшего,два дебила одним словом ты и Юра и ублюдка.
наблюдатель
А ведь БРИКС – своего рода убежище для государств, способных на развитие и нуждающихся в союзниках, не заинтересованных в их подавлении, а наоборот, стремящихся к установлению взаимовыгодного партнерства.