Чим довелося пожертвувати заради компактності? Розбирання iPhone 12 mini
Технологииtechnoportal.com.ua7 дней назад

Чим довелося пожертвувати заради компактності? Розбирання iPhone 12 mini

Слідом за iPhone 12 і 12 Pro фахівці iFixit розібрали і найменший Айфон цього року. Як виявилося, заради зменшення габаритів інженерам довелося пожертвувати не тільки ємністю акумулятора. 

Так, фірмовий вібромоторчик Taptic Engine став на 25% менший, ніж у базовій моделі. Через це тактильний відгук відчувається слабкіше – на це звертали увагу і блогери в своїх оглядах. Помітно компактнішим став і динамік в нижній частині корпусу.

Також в iFixit відзначили, що Apple сховала датчик освітленості – його не вдалося виявити в звичному місці поруч з камерами TrueDepth. 

Велику частину внутрішнього простору займає прямокутний акумулятор ємністю 8.57 вт.г. Для порівняння, в базовому iPhone 12 батарея на 10.78 Вт.г, а в iPhone SE 2020 року – 6.96 вт.г. 

Ще одним цікавим моментом стало наявність деяких квадратів біля головної камери, які є тільки у версії для ринку США. У iFixit припустили, що це додаткові антени 5G mmWave.

Як і iPhone 12 і 12 Pro, ремонтопридатність iPhone 12 mini оцінили в 6 балів з 10 можливих. Фахівцям сподобалося, що екран і батарею легко замінити, а саме з цим найчастіше і звертаються до сервісних центрів. Мінусом стала тендітна задня кришка – якщо вона зламається, доведеться міняти корпус цілком. 

Написать комментарий
Авторские статьи