Cyberpunk 2077 повернеться у PlayStation Store
Технологии21 июня 2021

Cyberpunk 2077 повернеться у PlayStation Store

Про це повідомляє видання The Verge. 

14 червня в соцмережах почали помічати, що гра Cyberpunk 2077 знову є в PlayStation Store. Деякі користувачі зазначали, що гру можна знайти в пошуку і додати до списку очікування. При цьому вони бачили тег Just Announced, який зазвичай отримують нові ігри.

Згодом розробник гри — компанія CD Projekt — повідомив, що Cyberpunk 2077 повернеться в PlayStation Store 21 червня. Однак представник CD Projekt Red відмовився від подальших коментарів.

Sony підтвердила цю новину, але зазначила, що досі не рекомендує грати на PlayStation 4.

“Користувачі будуть і надалі відчувати проблеми з продуктивністю на PS4, CD Projekt Red продовжує покращувати стабільність на всіх платформах. Рекомендуємо грати на PS4 Pro або PS5”, — сказав речник компанії в коментарі виданню Polygon.

Як відомо, одну з найочікуваніших ігор 2020-го року видалили незабаром після її релізу в грудні 2020 року. Гру було випущено тоді, коли вона була ще зовсім “сирою”. Геймери стикалися з численними недоліками, що заважали грати.

Станом на кінець грудня 2020 року продажі Cyberpunk 2077 з дня релізу перевищили 13 мільйонів копій. І тисячі людей, які чекали на гру-адаптацію настільної рольової гри Cyberpunk 2020 довгих 8 років, були обурені. Утім, вони мали змогу повернути гроші, які заплатили за гру.

  • Проти CD Projekt навіть позивалися через невдалий запуск.
  • Інвестори досі вимагають звільнення керівництво CD Projekt через проблеми з Cyberpunk 2077.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
отличный разбор, обеими руками За такой подход к исторической литературе - больше жизни, больше сродства с историческими персонажами, круче условностей только политические хотелки из тех времён.
е
Сколько самолетов произвела Украина за 30 лет ненадежности? Что и 20 не смогла? даже 1,5 года на ОДИН самолет для Украины нереально....
е
ты точно тупая дура... у людей денег нет за жилье платить, а она о деликатесах рассказывает, сколько каких видов чего продают....
е
в случае с Украиной на двух стульчаках правильнее...)))
е
Украине давали В ДОЛГ С ПРОЦЕНТАМИ, а Польше БЕЗДВОЗМЕЗДНО... даже такая ТУПАЯ КАК ТЫ должна знать разницу....
е
При чем тут Россия??? Ты о Украине начала, я тебя про Украину спрашиваю, шо ты вертишься как под клиентом?? ТЫ сравнивала Украину с Польшей, вот и говори о Украине, тупое существо....
Аннушка
Может, это климат так действует. Не знаю, что и думать.