Технологииitechua.comOct 1

Дизайн Samsung Galaxy A42 показали на якісному рендері

Незабаром після розкриття ключових технічних характеристик неанонсованого смартфона Samsung Galaxy A42 інсайдери опублікували якісне зображення, яке в деталях розкриває дизайн майбутньої новинки. Особливостями одного з найдоступніших 5G-смартфонів компанії стануть модуль камери з чотирма сенсорами і незвичайна колірна схема оформлення задньої кришки.

nk_hauz/-miyvbr63yy9_dj0d1oe.jpg

За даними джерел мережі, апарат отримає 6,6-дюймовий AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD +, вбудованим сканером відбитків пальців, тонкими бічними рамками і каплевидним вирізом для селф-модуля. На тильній стороні пристрою з оригінальною схемою забарвлення розміститься квадратний блок основної камери з чотирма сенсорами, специфікації яких не уточнюються. Згідно з раніше опублікованими результатами випробувань в GeekBench, смартфон буде побудований на базі процесора Qualcomm Snapdragon 750G і отримає 4 ГБ оперативної пам’яті. Крім того, майбутню новинку бренду приписують акумулятор ємністю 5000 мАч з підтримкою блоків живлення 18 Вт, а також бездротовий модуль Wi-Fi 6 і Android 10 з коробки. Раніше пристрій пройшло сертифікацію у індійського регулятора BIS, що натякає на можливість його виходу на ринок найближчим часом. Дата презентації і ціна Samsung Galaxy A42 виробником ще не оголошені.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!