Технологииitsider.com.uaJun 4

Експерти опублікували список найпотужніших Android-смартфонів

nk_hauz/-m8vbzq9u4n2slvluq0c.jpg

Уже традиційно розробники популярного мобільного бенчмарку AnTuTu опублікували щомісячний рейтинг найпотужніших смартфонів. У новому звіті представлені найпотужніші Android-апарати серед флагманів і пристроїв середнього класу за підсумками травня.

Найпотужнішим Android-смартфоном останнього місяця весни став OPPO Find X2 Pro у версії з 12 ГБ оперативної пам’яті. Він набрав 604 123 бали. Другу позицію посів звичайний Find X2 з 8 ГБ оперативної пам’яті, а відразу за ним з мінімальним відривом розташувався Xiaomi Mi10 Pro з 12 ГБ оперативки.

З четвертого по десяте місця взяли такі моделі: OPPO Ace 2, iQOO Neo 3, Redmi K30 Pro Zoom Edition, iQOO 3, realme X50 Pro, OnePlus 8 Pro, vivo NEX 3s 5G. Цікаво, що у всіх цих смартфонах використовується один і той же процесор Snapdragon 865 і всі вони випущені китайськими компаніями.

nk_hauz/-m8vbbjhoguf6q0k0zps.jpg

“Королем” середнього класу за версією AnTuTu також став смартфон від OPPO – Reno3, побудований на базі восьмиядерного процесора MediaTek Dimensity 1000L. У тесті він єдиний зі свого класу набирає понад 400 тисяч балів. На другому і третьому місці розташовуються HONOR 30 і HUAWEI nova 7 відповідно. В обох апаратах встановлений процесор Kirin 985.

nk_hauz/-m8vbboi_7bjzzbojvaq.jpg

У рейтинг найпотужніших смартфонів середнього класу також потрапили HONOR 30s, HONOR X10, HUAWEI nova 7 SE, OPPO Reno3 Pro, vivo S6, vivo X30 і Redmi K30 у версії з 5G.

Важливо врахувати, що для складання рейтингу розробники AnTuTu вибирають не максимальний показник, набраний тим чи іншим апаратом, а середнє значення. Також враховувалася кількість проведених тестів конкретної моделі для складання детальнішого уявлення про можливості кожного пристрою.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Привет шановний "е". Ну конечно у меня мова никакая, НО!!! как-то мне ухо режет эта "мова" щирого пиСдабола Каменяра-запиздяра. Какая-то она гугловская чи угловатая? Ну что-то в ней не то? Или я не прав?
Весёлый Роджер
ЭЙ гивнястая продажная каменюка-рагулюка чи мабутнее жидюка! А не хочешь сначала зрозумити - А КТО платил по 200 (сейчас это 600) грн кожнему скакуну на майдане? Шо ж цэ за щирая гыдность така продажная? И друге - а дэ у вас записано, шо можно применять Фронтовую Тяжёлую артилерию 152 мм с 25 кг снарядами при проведении АТО? И не прицельно бить по мирным людям в Славянске? Шо нима? Ось и то! А тут твой коллега по русофобному цеху, Шмуля Сруля, ржал до упаду, як там у Славянске жинки с детьми метались пид этими снарядами и десятками погибали - во прикольно було! ТакЪ МУДАК?
в конце статьи понял
Тайвань - это Китай
123
Ученые также люди, а в последнее время они становятся все человечнее и человечнее.
Антиленка
Зима - это форс мажор! Сильная мысль!!! Тут слава тебе ничего не даст, иди ГТС наполняй газом ГТС, главное тужься посильнее и громче кричи СУГС!
е
Елена, раз на Украине так хорошо, то чего отсюда бегут люди, а тупенькая??
е
Елена, ну что же ты?? Твоё высокоученое мнение очень нужно здесь...