Технологииitsider.com.ua4 июн.

Експерти опублікували список найпотужніших Android-смартфонів

nk_hauz/-m8vbzq9u4n2slvluq0c.jpg

Уже традиційно розробники популярного мобільного бенчмарку AnTuTu опублікували щомісячний рейтинг найпотужніших смартфонів. У новому звіті представлені найпотужніші Android-апарати серед флагманів і пристроїв середнього класу за підсумками травня.

Найпотужнішим Android-смартфоном останнього місяця весни став OPPO Find X2 Pro у версії з 12 ГБ оперативної пам’яті. Він набрав 604 123 бали. Другу позицію посів звичайний Find X2 з 8 ГБ оперативної пам’яті, а відразу за ним з мінімальним відривом розташувався Xiaomi Mi10 Pro з 12 ГБ оперативки.

З четвертого по десяте місця взяли такі моделі: OPPO Ace 2, iQOO Neo 3, Redmi K30 Pro Zoom Edition, iQOO 3, realme X50 Pro, OnePlus 8 Pro, vivo NEX 3s 5G. Цікаво, що у всіх цих смартфонах використовується один і той же процесор Snapdragon 865 і всі вони випущені китайськими компаніями.

nk_hauz/-m8vbbjhoguf6q0k0zps.jpg

“Королем” середнього класу за версією AnTuTu також став смартфон від OPPO – Reno3, побудований на базі восьмиядерного процесора MediaTek Dimensity 1000L. У тесті він єдиний зі свого класу набирає понад 400 тисяч балів. На другому і третьому місці розташовуються HONOR 30 і HUAWEI nova 7 відповідно. В обох апаратах встановлений процесор Kirin 985.

nk_hauz/-m8vbboi_7bjzzbojvaq.jpg

У рейтинг найпотужніших смартфонів середнього класу також потрапили HONOR 30s, HONOR X10, HUAWEI nova 7 SE, OPPO Reno3 Pro, vivo S6, vivo X30 і Redmi K30 у версії з 5G.

Важливо врахувати, що для складання рейтингу розробники AnTuTu вибирають не максимальний показник, набраний тим чи іншим апаратом, а середнє значення. Також враховувалася кількість проведених тестів конкретної моделі для складання детальнішого уявлення про можливості кожного пристрою.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Ну таки - гондольер чи гандонер? Чи просто МУДАК? ЭЙ тварь отвечай?
Беня К
Долги отдают только трусы.
Елена
А я не говорила что все лягут,я писала что будет не лёгкая прогулка.понимать написанное учись.
Весёлый Роджер
Тем более Иранский ВПН! Ну Шмуля ты казёл пердун свинорылый!
Елена
Это ты такими вопросами задаёшься,не я.
Весёлый Роджер
ОЙ да не пиСди мне тут сраный свинорыл Шмуля наёмный, вашу фуйню бредовую с цензора!!! Тоже самое ты и тебе подобные писали перед Дебальцево и др. котлами. Що мол лягуть уси! Ага, легли - тильки костями! Пошёл на фуй тварь пропа_Хандон пиндосный! Висеть тебе на гиляке и ВПН тоби не поможет сховаться!
Елена
Там были сирийские войска на земле,иранские,ливанская Хезболла и спецподразделения России,то есть одной бомбардировкой сверху без наземных мил войну выиграть очень сложно,в месяц сто тысяч,ты сказочник ещё тот,сто тысяч месяц, закусывай.там всего их пербили меньше двухсот тысяч за всё время с октября 2015