Технологииitsider.com.ua1 сент.

Facebook частково розкриває механізм роботи алгоритму рекомендацій контенту

Facebook і Instagram намагаються відкрити завісу над тим, що довгий час було однією з найменш вивчених частин платформи — механізм роботи того, як соцмережі рекомендують контент. Компанія Facebook Inc, яка володіє обома платформами, намагається спростувати твердження про те, що її рекомендаційні системи винні в тому, що люди стикаються з тривожним, небажаним, небезпечним та оманливим контентом.

nk_hauz/-mg7fuvx5hxm2hsdnz3a.jpg

Відзначимо, що в оприлюдненій документації, з якою можна ознайомитися в довідковому центрі Facebook і довідковому центрі Instagram, лише в загальних рисах описано, як саме алгоритми соцмереж працюють для фільтрації контенту, сторінок, груп і подій для рекомендацій користувачеві. По суті, ці рекомендації є внутрішнім зведенням правил Facebook для визначення того, який тип контенту «має право» відображатися в додатку на видному місці.

Представник Facebook відзначає, що пропозиції персоналізовані «на основі контенту, до якого ви проявили зацікавленість, і дій, які ви здійснюєте в наших додатках». Пропозиції можуть відображатися у вигляді сторінок, які можуть вам сподобатися, повідомлень «Рекомендовано для вас» в стрічці новин, людей, яких ви можете знати, чи груп, до яких ви можете приєднатися. Пропозиції Instagram відображаються в Instagram Explore, Accounts You May Like і IGTV Discover.

У керівництві також докладно описується тип контенту, який Facebook блокує з рекомендацій на всій своїй платформі. Зокрема, перераховані п’ять категорій контенту, які «можуть не відповідати критеріям рекомендацій» — «небажаний» контент, що не порушує правила компанії, але який з тих чи інших причин не подобається Facebook, наприклад, «фотографії людей в прозорому одягу». До списку також входить спамерських контент, клікбейт та інше. Правила Instagram аналогічні.

Ще одна нерекомендована категорія — контент, який перешкоджає «здатності Facebook створювати безпечне співтовариство». Це, наприклад, контент, присвячений нанесенню собі шкоди, розладам харчової поведінки, насильству, а також сексуально відвертий контент.

Facebook також повідомив, що не рекомендує делікатний або неякісний контент, а також публікації, які містять дезінформацію.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена – 13 июня 2021 - Володимир Олександрович борется с олигархами,под руководством Америки.Слава Америке!» «Елена- 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный,…», а Кролик Сеня - конгениальный вор высшей категории! «Елена -29 августа 2020 - Та ты шо?то же не олигархи,то успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…» «Елена – 06 Nov 2021 - Трудоголики между прочим,не пили безбожно … ,а деньги зарабатывали как могли, пусть и не очень правидным способом, завидно?хе,хе,хе» Ось то да!!! Наэбати 25-32 млн завистливых щирюков – ось цэ дило! Продавать им свий ГАЗ с гешефтом в 3000% и выше!!! Так Шмуля мудилло? «это ты так тварь утверждаешь,где ответ уёбок?»
Весёлый Роджер
Если ты с печки всё же слез - приходь до Шмули на АЗС! Будешь з ним кохатыся, а писли и теребунькатися! «Елена - 29 июля 2020 - … дупу давала,сдавала на прокат, билеты на свою дупу продавала,час пользования, десять литров 92 го,два часа 15 литров ,три часа 20 литров ,всю ночь 25 литров ,ха и пачку сигарет с зажигалкой,но то для тебя,я не курю и не пью…, а вот гроши я люблю.»
Я
Якась теребуньката
Весёлый Роджер
Замете шановний! Никто с вами даже и не спорит по этому поводу, дорогих та близких до дупы кожнего щирюка и хлавное - неоспаримых щирых фактов! Там единственно не хватает - Сала - в связке Хлеб и Ракеты! А так ВСЁ правильно!
вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!
уКРАИНЦИ ! вАМ СОЛНЦА НЕ НУЖНО - бАНДЕРА вАМ СВЕТИТ! вАМ ХЛЕБА НЕ НУЖНО - РАКЕТЫ ДАВАЙ!!!
Весёлый Роджер
Зачем учиться - усим тильки треба стрибати та Бандеру прославляти! «Нам хунта строить и жить пидсобляет, Она нас всех к Бандеризму ведёт, Коди нам Зеля … на рояле сыграет, А хитрый Беня, в это время, наэбёт! ©» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
ВСЕ ЖИВУТ ПО КАЛЕНДАРЮ !!!
Речь идёт о календарной весне! Сходи ка в школу в первый класс! И не выпячивай тут свою "умность"!