Технологииiviche.comApr 4

Facebook створює версію Instagram для дітей до 13 років

Актуальна політика Facebook та Instagram офіційно забороняє дітям до 13 років користуватися обома соцмережами. Втім, це не заважає дітям реєструватися в них, зазначаючи собі завищений вік

nk_hauz/-mwcu50fa7nwqcs0x4yr.jpg

«Компанія Facebook визначила роботу з підлітками як пріоритет для Instagram, – зазначив віцепрезидент соцмережі Вішал Шах, – зокрема, через те, що останніми роками в Instagram почастішали випадки несанкціонованого наполегливого листування із підлітками (та зареєстрованими під виглядом підлітків дітьми) дорослих незнайомців, яке нерідко закінчується кібербулінгом, онлайн-грумінгом та іншими формами насильства».

Нагадаємо, що для попередження цього Instagram на минулому тижні офіційно посилив політику безпеки, заборонивши дорослим надсилати повідомлення особі молодше 18 років, якщо підліток не підписаний на цього дорослого.

Як виявилося, одночасно з цим у внутрішній комунікації компанії Facebook генеральний директор Instagram оголосив про старт пріоритетного проєкту: розробки дитячої версії Instagram, повідомляє видання BuzzFeed. Поки що відомо, що в дитячій версії дорослі зможуть повністю контролювати акаунт дитини.

Про аналогічну «дитячу» розробку й аналогічне «підліткове» обмеження для соцмережі Facebook компанія не повідомляє. З цього та інших спостережень журналісти роблять висновок, що соцмережа Facebook для її розробників остаточно вийшла з розряду продуктів для молоді.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!