Фото секретного смартфона Samsung з'явилися в мережі

11.07.2018 15:42 znaj.ua
Головна Техно Фото секретного смартфона Samsung з'явилися в мережі
Смартфон стане першим спільним девайсом Samsung і Google
За чутками, Samsung працює над телефоном Android Go, і нещодавно в мережі з'явилися живі знімки цього пристрою. Швидше за все, смартфон отримає назву Galaxy J2 Core.Крім демонстрації того, що можна очікувати від нового апаратного забезпечення пристрою, фотографії також показують, він все одно буде працювати з власним програмним забезпеченням Samsung, хоч і коштує операційка для слабких смартфонів від Google.

B хоча цей телефон від Samsung і раніше є пристроєм на базі Go, що в ньому будуть представлені спрощені версії Android для додатків Google. Але програмне забезпечення явно відрізняється від Samsung, аж до значків і екранної навігації.Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що В цьому році Huawei представить світу повноцінний ігровий смартфон за аналогією з ASUS ROG Phone і Razer Phone, які створені спеціально для геймерів. Зрозуміло, він отримає розгін відеоприскорювача та інші інноваційні функції.

Передбачається, що під капотом у нього буде Kirin 970, або Kirin 980, який покажуть на початку осені. Хоча, справедливості заради, куди цікавіше такий смартфон виглядав би на Kirin 1020, але це залишиться тільки у фантазіях геймерів. Однак у будь-якому випадку це буде перший геймерський смартфон не на платформі Qualcomm.На жаль, інші характеристики залишаються в секреті, але можна припустити, що пристрій отримає не менше 8 ГБ оперативної пам'яті, 256 або 512 ГБ постійної, ємний акумулятор і екран з частотою 90 Гц, що є базовим набором для геймерських телефонів.

Комментарии

Добавить комментарий