Французький регулятор захистив нову політику конфіденційності Apple
Технологии18 марта 2021

Французький регулятор захистив нову політику конфіденційності Apple

Антимонопольне управління Франції вирішило не приймати ніяких превентивних заходів щодо Apple, яка готується до введення нової політики конфіденційності. Французький регулятор конкуренції відхилив запит численних рекламних компаній і видавців про блокування App Tracking Transparency.

У рішенні французького регулятора зазначається, що «на даному етапі відомство вважає, що введення політики App Tracking Transparency, судячи з усього, не є зловживанням домінуючого становища Apple на ринку, яке могло б призвести до нав’язування несправедливих умов трансакцій розробникам додатків».

Наглядовий орган, який також консультувався з французьким регулятором щодо захисту даних у цій справі, заявив, що все ще планує провести поглиблене розслідування оновлень. Сам регулятор планує вивчити, наскільки нововведення допоможуть Apple просувати свої сервіси і чи не зашкодить це ринку.

В Європі вже діють одні з найсуворіших законів про конфіденційність в світі, і, схоже, її регулюючі органи не планують відмовлятися від контролю за відстеженням даних громадян.

Що стосується Apple, то вона планує активувати нову політику конфіденційності в найближчі тижні. Нагадаємо, що після цього всі додатки, які хочуть відстежувати активність користувачів, повинні будуть запитати у них дозволу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
ха, ты на Россию все время бочку катишь..опять склероз или раздвоение личности? это как у тебя одновременно маты и оскорбления с типа уважением уживаются))))
е
и это только то что известно всем, уважаемая..
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...