Galaxy Note 20 може стати першим смартфоном Samsung з DeX
Технологииportaltele.com.ua16 июля 2020

Galaxy Note 20 може стати першим смартфоном Samsung з DeX

Функція Samsung DeX має на увазі кілька способів підключення смартфона до зовнішнього монітора або ПК. Об’єднує їх те, що у всіх випадках використовується кабель. Однак скоро DeX може стати повністю бездротовою технологією. Причому в такій версії вона може з’явитися вже в Galaxy Note 20.

Про намір Samsung позбавити режим DeX від проводів ми дізнаємося не вперше. Перший раз компанія повідомила про це два роки тому. З тих пір DeX отримав багато нових можливостей, зокрема, стало можливим підключення смартфона за допомогою USB-кабелю до комп’ютера або ноутбука на платформах Windows або Mac. Чи не з’явилася поки тільки бездротова версія DeX.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не гони беса дурень.
-----
Шмули задрожали .. - бота не запускали!
Весёлый Роджер
Ну канечно же! Шо там Кравчук про русский язык обещал и даже в конституцию шой-то вписал, а потом взяли и всем кацапам тай луськомовным пиднасрали! Ось цэ так! Жидобандере доверять - себя не уважать!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля я не брат, а вот ты дегенерат! «Елена -05 июня 2020 - А вы ….всё дословно не воспринимайте,тут всё может быть ,и смысл между строчками и стёб и просто не чего значащие слова,я ведь не обязательно ВСЁ СЕРЬЁЗНО И ТОЧНО пишу,тут всего по-немногу.»
ВЕШАТЬ БУДУТ ПОТОМ
ОБЕЩАТЬ, - НЕ ЗНАЧИТ ЖЕНИТЬСЯ!
Елена
Роджер ты больной,ты серьёзно болен.ха.брат Петра.
Весёлый Роджер
Так читачи – кто там з3.14здив кирпичи? Где там АДМИНЧИКИ пустые графинчики! Я к тому, Шмуля затих – значит запустит сейчас падла бот-прогу Петра и та будет сереть тут до утра!!! Вам это надо? КОГДА КАПЧУ ПОСТАВИМ??? АЛЛО??? Помочь, ну так напишите…