Google офіційно скасувала Google I/O
Технологииportaltele.com.ua23 марта 2020

Google офіційно скасувала Google I/O

В ніч з 20 на 21 березня Google офіційно скасувала проведення конференції Google I/O 2020 року, яка повинна була стартувати 12 травня. Причиною для прийняття цього рішення стала пандемія коронавируса, звірства в Європі і Північній Америці. Незважаючи на те що пару тижнів тому компанія повідомила про зміну формату заходу, який обіцяла провести у вигляді онлайн-трансляції, в якийсь момент керівництво пошукового гіганта усвідомило, що для забезпечення безпеки організаторів слід відмовитися від конференції в принципі.

Через побоювання за життя і здоров’я наших розробників, співробітників і членів спільноти, а також, слідуючи вимогам місцевої влади, з жалем повідомляємо, що ми не проводитиме Google I/O в цьому році. Найважливіше для нас зараз – це зосередитися на допомозі людям і дозволити їм залишатися в безпеці. Будь ласка, майте на увазі, що ми як і раніше готові ділитися з вами подробицями про майбутніх оновленнях Android за допомогою наших блогів і форумів технічної підтримки, – повідомили в Google.

Коли вийде Android 11

Послання досить чітко говорить нам, що, всупереч відмові від проведення Google I / O, пошуковий гігант не має наміру скасовувати або відкладати запуск нової версії Android за номером 11, чий анонс був запланований на майбутній захід, а реліз – на вересень. Просто замість того, щоб розповісти про можливості оновленої операційки і показати її зображення, Google зробить це в форматі прес-релізу, який наповнить витягами з сценарію і слайдами презентації. Тобто, по суті, для нас з вами нічого принципово не зміниться.

Очевидно, що таким же чином буде представлений Google Pixel 4a. Це представник среднеценового сегмента фірмових смартфонів Google, який отримає можливості, аналогічні Pixel 4, але при цьому обзаведеться менш продуктивною начинкою. В результаті коштувати така саморобка буде доларів близько 400 і виразно буде користуватися більшою популярністю, ніж оригінальна модель. Все-таки, як показує практика, для більшості споживачів флагмани перестали представляти хоч якось інтерес, не кажучи вже про формат презентації, в рамках якої був представлений новий апарат.

Чому не буде Google I/O

Втім, досить дивно, що Google вирішила не проводити навіть онлайн-трансляцію свого заходу. Зрештою, всі виробники зараз опинилися в рівних ситуаціях, але більше ніхто з них, здається, не надійшов таким чином. Навіть Apple пообіцяла, що проведе WWDC повністю в форматі стріму, що не відмовившись ні від презентації нових версій ОС і продуктів, ні від конференцій за участю розробників. Зрештою, для того щоб провести Google I / O онлайн, навіть не буде потрібно будувати декорацій, як зазвичай. Досить просто організувати пряму трансляцію зі студії.

Написать комментарий
Авторские статьи
Политикачас назад
Украинский либерально-националистический кадавр нежизнеспособен
Геополитикачас назад
«Раскол станет ещё глубже»: что стоит за словами Трампа о готовности уступить Белый дом Байдену
Политика12 часов назад
Юлии Тимошенко - 60. Карьера, скандалы, тюрьма и семья. Всё о главной женщине украинской политики 6
Политика19 часов назад
"Правый сектор создала СБУ". Что рассказал майдановец Пирожок, сидящий за решеткой в России
Видео19 часов назад
Дядя Сэм Трампович Байден. Д.Джангиров и М.Хазин 1
Общество19 часов назад
Раненные майданом, или Песня о галичанской хитромудрости
Видео20 часов назад
Секретная зарплата Сергея Лещенко / Декоммунизация в Крыму не за горами
Геополитика21 час назад
Разведывательные агентства США и Великобритании объявляют кибервойну независимым СМИ
Технологии21 час назад
Виноват ли Борис Патон в катастрофе украинской науки 1