Технологииportaltele.com.uaJun 3

Google підніме в рейтингу сайти з хорошим дизайном

Компанія Google оновила критерії оцінки веб-сайтів, відповідно до яких порталам присвоюється певне місце в пошуковій видачі. Тепер потрапляння на верхні рядки рейтингу буде залежати не тільки від вмісту сайту.

nk_hauz/-m8ue9o8qk6ic7lpo5dc.jpg

Критерії, відповідно до яких Google раніше оцінювала сайти як хороші, включають кілька пунктів:

  • Оптимізація для мобільних пристроїв;
  • Робота по захищеному протоколу HTTPS;
  • Відсутність нав’язливих спливаючих вікон;
  • Відсутність шкідливого контенту.

Тепер до них додалися Core Web Vitals (Основні веб-показники), які так само будуть враховуватися при ранжуванні сайту у видачі:

  • Largest Contentful Paint (LCP) (Отрісовка найбільшого елемента). Для того щоб відповідати даним критерієм, необхідно, щоб найбільший елемент на сторінці завантажувався за менш ніж 2,5 секунди. Завантаження більше 4 секунд вважаються незадовільними;
  • First Input Delay (FID) (Затримка при першому взаємодії). Цей показник враховує, скільки часу проходить між натисканням на будь-який елемент інтерфейсу і відгуком на дану дію при першому взаємодії користувача зі сторінкою сайту. Хорошим вважається відгук менш 100 мілісекунд, що вимагає виправлення – більше 300 мілісекунд;
  • Cumulative Layout Shift (CLS) (Загальний макетний зрушення). Визначає, наскільки може зрушуватися вміст сторінок при завантаженні і наскільки елементи інтерфейсу змінюють свою позицію. Хорошим показником вважається зрушення не більше 0,1, а поганим – від 0,25.

Core Web Vitals враховують не тільки технічні характеристики сайтів, але і зручність роботи з ним. Чим швидше працює сайт, чим швидше відгукується на дії користувача і чим менше елементи інтерфейсу “бігають” по екрану, тим вище місце він отримає в пошуковій видачі.

При цьому відповідність вмісту сайту запитом все одно залишається пріоритетним – в першу чергу Google показуватиме сайти, які підходять користувачеві. Однак якщо кілька сайтів по вмісту приблизно однакові, вище буде поміщений той, що більш зручний.

💬 Последние комментарии
Елена
До чего дошел прогресс,каменяр не а Роджера залез,хе.,а потом наоборот,то утжопу,то у рот.хе.так им и надо.
е
..не смогут... надо любить и уметь работать, чтоб что-то создать...скакуасы ни того ни другого не умеют....
ХИХИЛ - БАГАТЕЙ ДОЛГАМИ !!!
Путин уже повысил цены за Русский Газ и отопление в Киеве на 47,7% ...Клоун 3еленский разрешил пока не платить - накапливать долги, БАГАТЕТЬ ДОЛГАМИ !!!
Сашко Гарматный
Стоило ли оплатить рэволюцию гидоты что бы поставлять на Донбасс уголь из США? кОНЕЧНО СТОИЛО-ЭТО ВЫГОДНО!
Ниндзя-черепашка
Зачем дуракам премию даешь! Ты умным премию давай! Полю Кагаме, например.
Гость
Список "не удостоились", конечно потрясающий. Н-даа...
как мы обманули клоунов Франции
В четверг и пятницу, 21-22 октября, в Брюсселе проходила встреча обосраных министров обороны Франции и стран НАТО. Ключевым событием мероприятия стали всеобщие насмешки над лягушатниками, возомнившими себя Независимыми, сидя на члене Альянса. Никаких подробностей официальные лица не привели...