Технологииitsider.com.ua26 мар.

Google планує впровадити в Android цифрові ключі і мобільні ідентифікатори

З 2018 року всі телефони Google Pixel оснащені чіпом Titan M. Це так званий Secure Element (SE). Він виконує такі функції, як зберігання ключів шифрування і перевірка операційної системи. І тепер Google розглядає Titan M і інші подібні йому елементи захисту як ключ до впровадження таких функцій, як цифрові паспорти і посвідчення особи.

nk_hauz/-mwhthh6ybafxgwpcs7n.png

З цією метою компанія сформувала Android Ready SE Alliance — коаліцію, що складається з постачальників SE і виробників пристроїв, яка прагне прискорити впровадження цих функцій в Android. Вони будуть працювати разом, щоб створити колекцію готових до використання аплетів з відкритим початковим кодом для мікросхем SE. Група вже запустила свій перший аплет з StrongBox, інструментом для зберігання криптографічних ключів.

У найближчому майбутньому альянс зосередиться на таких сценаріях використання, як цифрові ключі від машини і мобільні водійські права. По першому пункту Google вже наздоганяє Apple.

І хоча телефони та планшети є очевидною відправною точкою, це тільки початок. Як зазначає Google, StrongBox також доступний на пристроях WearOS, Android Auto і Android TV.