Google планує впровадити в Android цифрові ключі і мобільні ідентифікатори
Технологииitsider.com.ua26 марта 2021

Google планує впровадити в Android цифрові ключі і мобільні ідентифікатори

З 2018 року всі телефони Google Pixel оснащені чіпом Titan M. Це так званий Secure Element (SE). Він виконує такі функції, як зберігання ключів шифрування і перевірка операційної системи. І тепер Google розглядає Titan M і інші подібні йому елементи захисту як ключ до впровадження таких функцій, як цифрові паспорти і посвідчення особи.

З цією метою компанія сформувала Android Ready SE Alliance — коаліцію, що складається з постачальників SE і виробників пристроїв, яка прагне прискорити впровадження цих функцій в Android. Вони будуть працювати разом, щоб створити колекцію готових до використання аплетів з відкритим початковим кодом для мікросхем SE. Група вже запустила свій перший аплет з StrongBox, інструментом для зберігання криптографічних ключів.

У найближчому майбутньому альянс зосередиться на таких сценаріях використання, як цифрові ключі від машини і мобільні водійські права. По першому пункту Google вже наздоганяє Apple.

І хоча телефони та планшети є очевидною відправною точкою, це тільки початок. Як зазначає Google, StrongBox також доступний на пристроях WearOS, Android Auto і Android TV.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.
Вперёд РОССИЯ
С ДНЕМ КОСМОНАВТИКИ! ГАГАРИН-ЭТО ЛЕГЕНДА.
е
т.е. грабеж нашей страны америкосами это оказывается такая помощь???? тогда почему от этой помощи положение в стране все хуже и хуже, а трепло? Ответ будет?