Google TV отримує давно очікувану функцію
Технологииitsider.com.ua19 февраля 2021

Google TV отримує давно очікувану функцію

Одним з найбільших недоліків Android TV була відсутність створити декількох віртуальних користувачів всередині операційної системи, що означало, що при користуванні кількома користувачами телевізор буде змішувати весь контент разом. Очікувалось, що компанія Google виправить це з запуском Google TV, але виявилося, що ця фішка не була додана.

Щоправда, зараз стало відомо, що Chromecast з Google TV отримає підтримку Kids Profile, тобто спеціалізованого дитячого профіля. По суті, це не можна назвати повноцінною можливістю створення декількох віртуальних користувачів, але функція дозволяє розділяти контент для дітей та дорослих.

Вже відомо, що ця функція повинна з’явитися на Chromecast з Google TV вже наступного місяця. Завдяки цьому у Google TV буде мати безпечне місце для дітей, причому вихід потребуватиме спеціального PIN-кода, завдяки чому діти не зможуть отримати доступу до батьківського профіля.

Представник компанії Google ще у жовтні минулого року офіційно розповів, що планує додати підтримку декількох віртуальних користувачів у Google TV, причому сказав, що додавання цієї функції має високий пріоритет, щоправда, не розповів, коли саме очікувати її виходу. Очікується, що фішка буде презентована вже незабаром та буде доступною і для Android TV.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
Апять...радуЕССя...
У ху ху ху ху
САМАЯ ЗЕЛЕНАЯ МАТЬ ЕГО ЭНЕРГЕТИКА, ГЕЙРОПЕЙСКАЯ
УКР
Хоть где то есть нормальные суды и действуют нормы закона и права.
УКР
ЗЕ полный придурок. Тогда и ОБЛ.энерго национализируй мудак - больше пользы.
е
Т.е элементарные законы рынка ещё объяснять надо? Почему не берут не задумывалась? И кстати где лекция твоей Елене о взрослости в общении???)))
Весёлый Роджер
Вот жешь гадина гэтот ЛЕНТЯЙ, луганский алкоголик-хлебороб, как писал про него Шмуля_Елен. Вин жешь ни мает жовто-блакитних шароварів та щенывмырло ни спивает, та зовсим сцука ни стрибает! Пидмоскалина клятый! Нычого, нычого – вот прийдэ до вас Бандера – усих выстроит по росту, та…. пид кулемёт «… ленту, за лентой швыдчее заряжай…». ША панове!!! Ось тут УВАГА! Хлавное!!! Щоб уси сепари були без зброи та со связанными руками!!! Иначе запизденские херои могуть не справиться! Ну як С.Семенченко побегнуть «у атаку» дупой вперёд! Ну всмысле –«… хлопцы тикаем до Хали, пока нам тут ..зды ни дали!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
Ыщо одна клон-дура тут рассуждает про экономику! Ну лядь же Шмуля идиот, ну полный! А шо на экспорт панам пиндосам ны идэ? А ведь орали на майдане – …для нас уси рынки откроют, та безкоштовную торговлю. Опять ТУПЫХ завистников наЭбли? А тем временем у клятых, шо зъили ёжиков да сидят пид санкциями ….«Россия увеличивает экспорт мяса птицы в Китай. Впервые согласованы поставки субпродуктов индейки от российских производителей ... По экспертным оценкам, за 2019 год Россия в целом экспортировала около 200 тысяч тонн мяса птицы. Примерно 60 тысяч тонн из этого - в Китай.»