ТехнологииИсточник31 дек.

Google виплатив Росії $114 тисяч штрафних боргів

Компанія Google виплатила в Росії борги за штрафами у 8,5 млн рублів (приблизно 114 тисяч доларів) за відмову видалити «заборонений у РФ контент».

nk_hauz/ZbZiJO07R.jpeg

Як повідомляє Укрінформ, про це інфоромує Інтерфакс.

Попередньо російські судові пристави відкрили проти Google три виконавчі провадження – про стягнення штрафів за відмову видалити заборонений у РФ контент – на загальну суму 8,5 млн рублів. Наразі ці справи припинені.

Згідно з банком даних Федеральної служби судових приставів (ФССП), на даний момент стосовно компанії ведеться лише одна справа, причому немайнового характеру, пов'язана з виключенням компанією використання "Розумного голосування" у пошуковій видачі за рішенням арбітражу.

Раніше в грудні за аналогічними заборгованостями розрахувалися Facebook і Telegram, виплативши загалом 32 млн рублів.

Наймасштабніші інтернет-сервіси – Google, Telegram, Facebook, Twitter, TikTok, WhatsApp – регулярно притягуються в Росії до відповідальності за невидалення забороненого контенту (ст. 13.41 КоАП РФ), зокрема закликів до неповнолітніх брати участь у несанкціонованих акціях.

Загальна сума призначених судами штрафів з початку цього року перевищує 200 млн рублів (2,7 млн доларів).

На даний час на підставі чинних і переданих до ФССП постанов судів продовжуються провадження про стягнення штрафів лише стосовно Twitter - на суму 34,7 млн ​​рублів.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .