Google заборонила рекламу клінік, які пропонують лікування стовбуровими клітинами
Технологииcikavosti.com02 декабря 2019

Google заборонила рекламу клінік, які пропонують лікування стовбуровими клітинами

Google намагається захистити своїх користувачів від реклами «сумнівних методів лікування стовбуровими клітинами. У компанії відзначили, що вони перестануть давати майданчик тим, хто «використовують людей, пропонуючи їм неперевірене лікування». Нова політика Google діє з початку грудня. Ця політика розроблена спільно з Центром з контролю за продуктами і ліками (FDA) США. Вона бореться з клініками, які застосовують недоведені і потенційно небезпечні методи лікування стовбуровими клітинами. За даними агентства, сотні клінік по всій країні почали впроваджувати терапію з використанням стовбурових клітин, які FDA не схвалила як безпечні та ефективні. У Google пояснили, що різні види лікування стовбуровими клітинами знаходяться на різних стадіях розвитку. Трансплантація стовбурових клітин кісткового мозку добре зарекомендувала себе методом лікування ряду онкологічних захворювань. Але з тих пір з’явилися нові методи лікування, які тільки починають проходити клінічні випробування. Незважаючи на це, деякі клініки в США вже пропонують їх клієнтам. Такі клініки «хочуть отримати гроші клієнтів, але не можуть пояснити, чому їх методи лікування взагалі ефективні», — зазначає експерт з біоетики Арт Каплан, який є засновником відділу медичної етики в медичному факультеті Нью-Йоркського університету. Він називає ці клініки «ескізними», маючи на увазі, що вони приділяють більше увагу комерційній активності, а не реальній допомозі своїм пацієнтам. За останні 15 років галузь стовбурових клітин було інвестовано понад 20 мільярдів доларів США. Зростання числа несанкціонованого лікування привів до того, що FDA почав подавати в суд на окремі клініки. «Існують недобросовісні клініки, які скористалися клінічними дослідженнями регенеративної медицини, і дають оманливі, а іноді і корумповані запевнення пацієнтам, грунтуючись на недоведених, а в деяких випадках, небезпечних методи», — заявив комісар FDA Скотт Готтліб

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
---------
Взяли работать не работать саботировать везде даже в тюрме.
---------
Просто не платить деньги.Посадят ну и что будет судимость ,тоже повод не служить.Да готовятся к войне как біЫстро уменьшить население Украины и России.Россия и так под окуппацией тех кто окуппирует Украину.
Максим
Не дарама ж приказка, що гуртом і батька разом бити, гуртом легше знайти шляхи вирішення. Нехай, все вдасться і Хмельниччина роквітає.
77
Клоун превратился в Пеннивайза!
Андрій
Давно треба було об'єднатися! Розвиток області спільна справа, тож краще спільно вирішувати проблеми, і користі буде більше!
хорошее дело
добавьте требованиеклоуна и зэко-манду в отставку, и отмену продажи земли, и к вам вся Украина подтянется!
моралисты хреновы
а что надо было наркобарыге охрану организовать и горшок подносить? Завалили собаку и правильно сделали!
Авторские статьи
Политикачас назад
5 тайн американских биолабораторий – о чём уже можно рассказать
Общество3 часа назад
В Британской Энциклопедии 1911 года нет украинского языка, а есть малорусский диалект
Геополитика3 часа назад
Обама манипулировал разведкой, чтобы обвинить Трампа в связях с Россией
Видео3 часа назад
Госдеповская хуцпа и антироссийский Лукашенко – МЕЖДУНАРОДНАЯ ПАНОРАМА с Дмитрием Джангировым #18
Политика5 часов назад
Анализ ТРЁХ инструментов в руках Арсения Яценюка
Политика5 часов назад
В. ВЯТРОВИЧ - "ЛОХ ПЕДАЛЬНЫЙ"? 1
Геополитика5 часов назад
Заговор против человечества был анонсирован полвека назад 1
Политика5 часов назад
За уклонение - штраф в сотни тысяч. Как Зеленский хочет поменять воинский учет 7
Геополитика5 часов назад
Кость Бондаренко: Парад 24 июня в России ознаменует победу не только над нацистами, но и над коронавирусом