Технологииitechua.com25 июн.

Характеристики Honor 9X вже злиті у Мережу

Інсайдер під ніком RODENT950, який часто публікує першим достовірні новини по продуктам Huawei, виклав попередні характеристики смартфона Honor 9X. Honor 9X буде оснащений РК-екраном діагоналлю від 6,5 до 6,7 дюймів, який буде врізана фронтальна камера роздільною здатністю 20 Мп. В основній камері буде три модулі, включаючи головний роздільною здатністю 24 Мп, ширококутний 8-мегапіксельний, а також модуль роздільною здатністю 2 Мп для зчитування інформації про глибину сцени. Джерело підтверджує, що Honor 9X буде оснащений новітньою 7-нанометровій однокристальних системою Kirin 810, яка також буде використовуватися в Huawei Nova 5 і Honor 9X Pro. Обсяг оперативної і флеш-пам’яті інсайдер не призводить, але логічно очікувати кілька конфігурацій. Смартфон буде оснащений акумулятором ємністю 3750 мА•год з підтримкою 10-ватної зарядки. Honor 9X буде працювати під управлінням EMUI 9 на базі Android 9 Pie. Дата виходу не повідомляється, проте варто згадати, що Honor 8X був випущений у вересні 2018.

💬 Последние комментарии
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ?
СКАЛЬПЫ ФЕРМЕРАМ НЕ СНИМАЮТ? УЖЕ ХОРОШО!
ПОЗДНО ПИТЬ БОРЖОМИ !
УЖЕ ПОЗДНО! CNN УЖЕ ОБЪЯВИЛА ХАРЬКОВ РОССИЙСКИМ ГОРОДОМ!
Штурмовик Трампа
Эти пелоси узурпировали власть и ввели цензуру! Нужно срочно штурмовать конгресс!
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ.
зЕЛЕНСКОМУ НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ ПОКАЖЕШЬ МЕДНЫЙ ГРОШ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!
Гость
США -вот единственный мировой ВРАГ,не дающий спокойно всем жить. Неужели весь мир не может поставить эту зажравшуюся свору на место.
Американская поддержка
Допустим, захват власти осуществляет новое правительство патриотичных гондурасцев, которое начинает активную борьбу с коррупцией. Но это тоже неправильно. Потому что коррупция лежит в самой основе рыночных отношений. А рынок не имеет альтернативы.
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ!
НА ДУРАКА НЕ НУЖЕН НОЖ. ЕМУ В ТРИ КОРОБА НАВРЁШЬ, И ДЕЛАЙ С НИМ ЧТО ХОШ!