Технологииtechnoportal.com.ua19 июн.

Honor тизерить смартфон з великим екраном, ним може бути Honor X10 Max

nk_hauz/-mabx8zxy22h0iouoxtr.jpg

Компанія Honor вже випустила свій доступний смартфон X10, але вона планує розширити свій модельний ряд ще й моделями X10 Pro та X10 Pro Max, які повинні бути анонсовані в липні цього року і про які нам відомо досить багато. Щоправда, зараз з’явилася вже, по факту, офіційна інформація про ці моделі від СЕО Honor Джорджа Зао, який розповів на Weibo, що скоро буде анонсовано смартфон з великим дисплеєм. 

nk_hauz/-mabxbb9ki7x9pqxplly.jpg

Скоріш за все, мова йде саме про смартфон з індексом “Max”, який повинен поповнити модельний ряд X10. Нагадаю, що минулого року, в модельному ряду Honor 9X ми не побачили моделі “Max”, тому досі останньою залишається Honor 8X Max. Не дивно, що компанія вирішила випустити модель “Max” у модельному ряду X10, бо це треба було зробити ще у минулому році. Досить дивно, що ми так і не побачили 9X Max, бо восьме покоління цього фаблета продавалося справді непогано. 

Джордж Зао розповів, що перед компанією зараз справді багато викликів, у тому числі перехід з 4G на 5G, але вона не збирається відмовлятися від випуску девайсів з великою діагоналлю дисплея. Він додав, що наступний смартфон з діагоналлю дисплея 7 дюймів буде анонсованим вже на Фестивалі Драконового Човна – китайському святі, яке святкують у день літнього сонцестояння. 

Honor X10 Max повинен отримати дисплей з діагоналлю 7.09 дюймів та субфлагманський чіпсет MediaTek Dimensity 800. Інформатори заявляють, що смартфон буде оснащений головним сенсором основної камери з роздільною здатністю 48 МП та апертурою f/1.8. Цінник повинен бути на рівні приблизно 225 доларів, що робить його одним із найдешевших на ринку. Таким чином компанія Honor хоче переманити користувачів фаблетів Mi Max, оскільки компанія Xiaomi не збирається оновлювати модельний ряд своїх бюджетних смартфонів з великими дисплеями найближчим часом.

💬 Последние комментарии
"каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
каменяр" - БРЕХЛИВЫЙ МЕРЗАВЕЦ И НЕГОДЯЙ!!!
ПОДАЙТЕ ИМ КТО СКОЛЬКО СМОЖЕТ!!!
"РУКИ КРЕМЛЯ" послать в качестве гуманитарной помощи голодающим ШЫШЫА!!! Это может быть на палочке сладкая стекловата!!! Они заслужили!
кипчак
"Например, надо: - обещать раскулачить олигархов и заставить их поделится с бедными . Любимый прием ЮВТ- постоянно обещать поднимать все социальные льготы, без пояснения источников их финансирования" Я не знаю как правильно и нужно ли действовать как сказано выше, но точно знаю, что разбогатели 99,9% не честным путем и трудом, а благодаря занимаемой должности, полезным связям, воровством, убийствами -расчищая от конкурентов свою дорогу к богатству (не берем во внимание средний класс). Сосредоточив в своих руках несметные богатства, можно творить все, что в голову взбредет (видим на примере США). Пока не было того, что сейчас называют демокртическими выборами (помним, какими методами часто получается нужный (желаемый) результат)), вопрос решался народными бунтами и восстаниями, с кровопролитиями, смертями, казнями, наказаниями. Сейчас трупов меньше, но и результата нет. Богтые продолжают наслаждаться безнаказанностью, а народ сосать от голода лапу. Нужна какя-то золотая середина между свободами и инициативой при капитализме и социальными лифтами и гарантиями при социализме. В любом случае такой пропасти между людьми, как сейчас, быть не должно. Не к добру.
Зри в корень
Они будут иметь право покупать землю - вот в чем фишка, для этого и закон тянут. А через диаспорян кто угодно сможет покупать из неграждан.
ПОРАДУЕМСЯ ВМЕСТЕ!
НУ,КАК ГОВОРИТСЯ, КАК ГОВОРИТСЯ, И ЭТО РАДУЕТ!!!
Сергей
Маразм.
Каменяр
(ЕСПЧ) Европейский суд по правам человека сегодня признал Януковича законным президентом... Це Пиримога?