Ігри й консолі Switch озолотили Nintendo
Технологииroot-nation.com07 мая 2020

Ігри й консолі Switch озолотили Nintendo

В Nintendo опублікували фінансові результати за фіскальний рік, що завершився 31 березня. Наразі криза проходить повз японську компанію.

Фіскальний рік тривав із 1 квітня 2019 року по 31 березня поточного року, і за цей період чисті продажі компанії зросли на 9% й становили 1,3 трлн ієн (близько $0,012 трлн). А чистий прибуток становив 258,6 млрд ієн ($2,43 млрд), що більше на 33,3% за попередній рік. Щоденний прибуток зріс на 30%, сягнувши позначки в 360,4 млрд ієн. Також повідомляється, що за рік Nintendo продала 21,03 млн портативних консолей, що на 24% більше, ніж було у 2019-му. Цікаво, що спочатку експерти компанії прогнозували, що продадуть не більше 19,5 млн штук.

Ще в компанії розповіли про успішні продажі своїх ігор. Так, за перші шість тижнів з моменту релізу гри Animal Forest Friends було продано 13,41 млн її копій. Всього ж за рік було продано ігор на 204,1 млрд ієн – що на 71,8% більше ніж торік (118,8 млрд ієн). У п’ятірку найбільш популярних ігор для Switch увійшли наступні: Mario Kart 8 Deluxe Edition (продано 24,77 млн копій), Special Edition of Nintendo’s Star Wars (18,84 млн), The Legend of Zelda: Breath of the Wild (17,41 млн), Super Mario Odyssey (17,41 млн), Pokemon Sword/Shield (17,37 млн).

На наступний фіскальний рік, що вже стартував, аналітики Nintendo планують продати 19 млн консолей Switch і близько 140 млн копій ігор. А також очікують на зростання доходів на 8,3%.  

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
И такое бывает, что "обвиняют друг друга в эгоизме и нарушении социальной справедливости".
Гость
И если поживём...
Гость
А "врать самим себе ― дело неблагодарное". ... однако "обещания Зеленского о посадках весной оказалось фикцией, враньем, клоунадой". ... а "на его стороне (пред ним, Зеленским) и дьявол, и ангел, и его место в истории зависит от того, кого Зеленский решит поддержать"...
Гость
И если поживём...
Гость
Жизнь прожить - не поле перейти. И это надо знать.
Гость
И если поживём...
Гость
И знаем теперь, что происходящий "кризис дает (временный) кредит доверия. Это не доверие к конкретному человеку, это доверие к должности, к институту (руководства). … и "важно руководствоваться заботой о людях (обережением их жизней). … Каждый из нас в сложившейся ситуации призван заново осознать ценность и хрупкость человеческой жизни".