Intel презентувала першу мобільну дискретну відеокарту Iris Xe Max
Технологииitsider.com.ua5 дней назад

Intel презентувала першу мобільну дискретну відеокарту Iris Xe Max

Компанія Intel неочікувано презентувала нову дискретну відеокарту Iris Xe Max, яка, що цікаво, стала першим дискретним мобільним рішенням Intel за всі часи. Що цікаво, вона має майже такий самий набір характеристик, як і десктопна версія.

На жаль, Iris Xe Max використовує той самий GPU, який ліг у основу всіх мобільних процесорів Tiger Lake. Для прикладу, тут ті самі 96 обчислювальних блоків, щоправда, з частотою 1.65 ГГц, а також є виділена пам’ять LPDDR4x об’ємом 4 ГБ, що, щоправда, має свої недоліки – пропускна швидкість складає 68 Гб/с. Також слід звернути увагу на підтримку стандарту PCIe 4.0, техпроцес 10 нанометрів, а також підтримку стандартів DirectX 12.1, HDMI 2.0b та DisplayPort 1.4 для підключення моніторів.

Сама компанія Intel, як головну фішку, виділила підтримку технології Deep Link, щоправда, не до кінця пояснивши її суть. Згідно з офіційним прес-релізом, завдяки ній об’єднуються механізми обробки в рамках загального програмного середовища, завдяки чому при розробці програмного забезпечення для створення контенту значно збільшується продуктивність. Також є адаптивні можливості штучного інтелекту, які дозволяють краще рендерити контент на обох графічних процесорах, і підтримка найсучасніших механізмів кодування.

Якщо простіше, якщо у нових ноутбуках буде дискретна та інтегрована відеокарта Xe, то вони можуть об’єднуватися в робочих задачах, щоправда, невідомо, чи буде це реалізовано в іграх. Можна згадати технологію AMD Radeon Dual Graphics, яка працювала за схожим принципом, щоправда, у іграх, а не робочих задачах. Очікується, що нові ноутбуки з цією відеокартою почнуть продаватися вже сьогодні – ними стануть Acer Swift 3x, Asus VivoBook Flip TP470 та Dell Inspiron 15 7000.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Набор слов обо всем и ни о чем... Где социальность поднятия цен на все при тех же доходах населения.... Это ж ты писала что Украина социальное государство.. Вот и прокомментируй статью со свой "социальной" колокольни.. Ты ж любишь всем указывать что кроме тебя никто ничего не понимает...
Кот Матроскин
Стало быть, не видать чернобыльцам гробовых, как своих ушей. Как же так, Зе?
Елена
Тебе что не напишешь, всё не так, напишешь со своей колокольни,тебе не нравится,напишу специально для тебя с твоей колокольни, тоже не нравится,не угодишь тебе никак,я пишу что полтора года я пишу,а не предыдущая Елена,ты пишешь что я буду отказываться от сегодня написанных мною слов,я вообще думаю что ты не понимаешь что тебе пишут,ну извините сударь, написала как думаю,уж не обессудьте за может не очень лестное высказывание,А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
Я всё понимаю как минимум не хуже вашего,тоже открыватели глаз на происходящее,я это понимала давным давно.
Елена
Вас нет ,а вот за Роджера не знаю,уж больно он рвёт попу за прихватизаторов 90-х,аж из туфель выскакивает,а значит имеет с этого интерес,я не говорю сейчас прямо,просто пытается сохранить что нажил "непосильным" трудом в 90-х ,вот и рвёт так всё и всех,чтобы забыли как раздерибанили всё и обобрали народы,я то это понимаю,а многим это невдомёк ((((
Елена
Озвученные мысли,пишите правильно,если так любите русский язык,я его тоже люблю,кто против?я не против русского языка,а только ЗА.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
е
Елена, ты утверждала, что Украина социальное государство. Прокомментируй или как обычно когда тема невыгодная ты её игноришь..