iOS 14: коли чекати, та головні зміни в системі Apple
Технологииtechnoportal.com.ua28 февраля 2020

iOS 14: коли чекати, та головні зміни в системі Apple

Дату релізу iOS 14 ще складно передбачити, враховуючи велике оновлення операційної системи iPhone iOS 13, яка було випущено не так давно з безліччю довгоочікуваних функцій (наприклад, темний режим). Але все одно дуже цікаво, які функції запропонує нам нова iOS 14

Щоправда, Apple поки не надала жодної офіційної інформації про iOS 14. Але з огляду на те, що не було реалізовано в iOS 13, і чутки про функції майбутнього iPhone 12 , можна зробити обґрунтовані припущення про те, що буде в наступному великому оновленні iOS.

Деякі з них очевидні, наприклад, підтримка 5G, якщо Apple нарешті вирішить випустити iPhone 5G , який працює з телефонними мережами наступного покоління.

Дата виходу iOS 14

З огляду на те, що в останні роки великі поновлення iOS виходили 19 вересня, за день до презентації нової лінійки iPhone, можна припустити, що iOS 14 вийде в кінці вересня 2020 року. Це буде приурочено до запуску iPhone 12, який стане першим смартфоном, який отримав нову iOS.

Якщо компанія Apple буде вірна своїм традиціям, вона, ймовірно, представить iOS 14 на своїй щорічній конференції WWDC – WWDC 2020 року, яка, швидше за все, буде на початку травня, і відкриє бета-версію для розробників в той же день. Перша публічна бета-версія вийде пізніше в цьому місяці.

Чутки про нововведення iOS 14

Підтримка 5G

Можливо, це найпростіша функція, яку Apple представить в операційній системі в 2020 році. На жаль, як ми бачили в інших смартфонах 5G, цю функцію можна застосувати заднім числом, до старих iPhone – для підключення до мереж 5G потрібен особливий тип модему і сумісні процесори. Тільки новітні смартфони з новітніми чіпсетами і модемами вищого рівня здатні використовувати 5G.

Підтримка очок Apple AR

Згідно з інформацією з Bloomberg, Apple планує випустити окуляри AR в 2020 році разом з iPhone 5G. Спочатку вони могли б служити аксесуаром для iPhone, які працюють через iOS, для відображення текстових повідомлень або карт, хоча з часом вони могли б зростати і мати власні пропрієтарні додатки зі спеціалізованого магазину і, можливо, стати самостійним наступником самого iPhone.Однак до того, як це станеться, для окулярів AR від Apple знадобиться спеціальний додаток, як, наприклад, в Google Glasses або Snapchat Spectacles 2. З огляду на те, що навіть Amazon випустила свої нові Amazon Echo Frames, Apple просто не може залишатися осторонь цієї індустрії . З огляду на багаторічний досвід роботи розробників ARKit з Apple, було б логічно, що 2020 рік стане роком, коли Apple розвине розумні окуляри, і iOS 14 повинна це підтримати.Пристрої, які будуть підтримувати iOS 14

На відміну від виробників конкуруючих пристроїв Android, Apple прагне надавати оновлення програмного забезпечення для моделей iPhone і iPad не менше чотирьох років. Досить часто, підтримка виходить за рамки цього терміну, і чутки припускають, що iOS 14 і iPadOS 14 продовжать цю традицію.

Французький сайт iPhonesoft отримав деяку інформацію з, імовірно, надійного джерела, який вказує, що Apple планує підтримувати пристрої, випущені ще в 2015 році. Фактично, кожен iPhone, який був сумісний з iOS 13 , за повідомленнями, також буде підтримувати iOS 14.

iPhonesoft має досить непоганий послужний список в прогнозуванні підтримки версій iOS, хоча і не ідеальний. Наприклад, в минулому році помилково стверджувалося, що iPhone SE не отримає свіже оновлення.

Якщо сьогоднішня інформація точна, це означає, що повний список пристроїв, сумісних з iOS 14, буде виглядати наступним чином:

 • iPhone 11 Pro Max – випущений у вересні 2019 року
 • iPhone 11 Pro – випущений у вересні 2019 року
 • iPhone 11 – випущений у вересні 2019 року
 • iPhone XR – випущений в жовтні 2018 року
 • iPhone XS Max – випущений у вересні 2018 року
 • iPhone XS – випущений у вересні 2018 року
 • iPhone X – випущений в листопаді 2017 року
 • iPhone 8 Plus – випущений у вересні 2017 року
 • iPhone 8 – випущений у вересні 2017 року
 • iPhone 7 Plus – випущений у вересні 2016 року
 • iPhone 7 – випущений у вересні 2016 року
 • iPhone SE – випущений в березні 2016 року
 • iPhone 6s Plus – випущений у вересні 2015 р
 • iPhone 6s – випущений у вересні 2015
 • iPod Touch (7-го покоління) – випущений в травні 2019 року

Підтримка iPhone 6s і iPhone SE є, мабуть, найбільшим сюрпризом, враховуючи їх вік, але iPhonesoft попереджає, що Apple може відмовитися від їх підтримки до оголошення iOS 14 на WWDC в травні, якщо зіткнеться з якими-небудь серйозними проблемами в процесі розробки.

Також передбачається, що iPhone 9, дебют якого запланований на кінець березня, буде оновлено до iOS 14 у вересні.

З іншого боку, iPhone 12, iPhone 12 Plus, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max повинні поставлятися з новим програмним забезпеченням прямо з коробки.

Що стосується трохи менш великої лінійки iPad, то, схоже, Apple готується відмовитися від підтримки iPad Mini 4, випущеного ще в вересні 2015 року зі чіпсетом Apple A8 для iPhone 6, і більшого iPad Air 2, який дебютував в жовтні 2014 року зі потужним Apple A8X.

Тому список iPad, які будуть підтримувати iPadOS 14, повинен виглядати наступним чином:

 • 12,9-дюймовий і 11-дюймовий iPad Pro – випущені в жовтні 2018 року
 • 12,9-дюймовий і 10,5-дюймовий iPad Pro – випущені в червні 2017 року
 • 12,9-дюймовий і 9,7-дюймовий iPad Pro – випущені у вересні 2015 і березні 2016 року відповідно
 • iPad (7-го покоління) – випущений у вересні 2019 року
 • iPad (6-го покоління) – випущений в березні 2018 року
 • iPad (5-го покоління) – випущений в березні 2017 року
 • iPad mini (5-го покоління) – випущений в березні 2019 року
 • iPad Air (3-го покоління) – випущений в березні 2019 року

Звичайно, очікується, що підтримку iPadOS 14 отримає оновлений iPad Pro, який повинен з’явитися в кінці березня разом з iPhone 9.

З чуток, компанія також готує преміальний 12,9-дюймовий iPad Pro з підтримкою мережі 5G і міні-світлодіодним дисплеєм. Очікується, що вони будуть представлені або у вересні, або в жовтні і будуть поставлятися з попередньо новим програмним забезпеченням.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
-------------
инструкций толковых нет ни на одном языке. вот землю продают это проблема. В Украине многие двухяязычные и при желании получить перевод это очень просто.
Илья
Спасибо за добрые пожелания уважаемый. Уповаю на ваши способности. Шмулю нам не нать. Скучное создание.
Илья
Добрый вечер сударыня! Доброго здоровья Вам и вашим близким. И я с ним сталкивался раза два. Знатный зверюга! Но последнее время бегает от меня паршивец. А так иногда для души хочется потролить настоящего бандерлога. Обычно я этим ч чат рулетке занимаюсь , но сейчас времени нет. Теряю былую легкость.
DR RAKSHAN
Ви перебуваєте у фінансовій кризі, чи потрібні вам гроші для кращого рівня життя, чи ви в боргу і хочете продати свою нирку за гроші, сьогодні відвідайте нас, і ми здійснимо цю мрію про вашу, ми купуємо одну нирку за $600 000 доларів США ! Ви шукаєте можливість змінити свій рівень, звільнити себе від боргів і сказати «ні» бідності, чи шукаєте ви фінансовий прорив, чи шукаєте ви кошти виплатити ренту кредиту та вирішити іншу сімейну проблему, чи фінансово знижуєтесь? і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам гарну суму грошей для вашої нирки. Мене звуть доктор РАКШАН ДАІ. Я нефролог в РАКШАНСЬКИЙ ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я, Індія. Наша клініка спеціалізується на нирковій хірургії, і ми також проводимо лікування. Придбання та трансплантація нирок із відповідним донором Ми знаходимося в Індії, Туреччині, Франції, Нігерії, США, Малайзії, Дубаї, Кувейте Якщо ви зацікавлені у продажу чи купівлі нирок, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами через нашу електронну пошту: rakshanhealthcenter@gmail.com Привітання ДР РАКШАН
Людмила
Как бы цирроз не прихватил тех, кто совесть за деньги продаёт.
Весёлый Роджер
Шановний Гость, категорически с вами не согласен! Никакие там не Майданоты, там самые натуральные Муданоидные майдауны! Или продажные щирые эуропеиды! Воны за 10 грн продали бы и тату и мати, тильки некому покапати! Когда меня спрашивают, что такое xoxломразь, типа нашего Шмули_Елен, я всегда даю вот эту ссылку - https://youtu.be/PBl35AoOw84
Луна-2
Сударь не жалейте он появится здесь не раз_ трусливое ничтожество, ненавидящее РОССИЮ И ЖЕЛАЮЩЕЕ ЕЙ ЗЛО Я с ним не раз пресекалась ...
Авторские статьи