Технологииitechua.comSep 29

iPhone 11 Pro випромінює радіацію в декілька разів більшу ніж в продукції інших виробників

Крім класичних краш-тестів, які вже навряд чи комусь цікаві, відеоблогери з усього світу намагаються знайти нові способи якось привернути увагу до себе шляхом тестування новітньої продукції «яблучної» корпорації. Зробити це вдалося авторам каналу Vtudio, які опублікували на відеохостингу YouTube відеоролик, згідно з яким стає зрозуміло, що новинка від «яблучної» корпорації випромінює потенційно небезпечну радіацію, яка в десятки разів більша, ніж в продукції інших виробників. Коли смартфон знаходиться в режимі очікування, тобто коли його дисплей вимкнений, спеціальний прилад для вимірювання рівня випромінювання показує значення на рівні 2000 мВт / м2. Для порівняння, iPhone 8, випущений в 2017 році, демонструє значення на рівні 60 мВт / м2, а ось у флагманського Samsung Galaxy Note 10+ воно знаходиться на рівні 100 мВт / м2. Виходячи з цього очевидно, що новий флагман Apple випромінює радіацію в цілих двадцять разів сильніше, ніж продукт південнокорейської корпорації. Це стає зрозуміло з відео. На думку автора відеоролика, виною всьому є чіп U1, який встановлений всередині всіх iPhone 11 Pro. Чіп Apple U1 призначений для відстеження положення будь-яких предметів в просторі. Він працює з протоколом UWB, який є певною альтернативою Bluetooth, Wi-Fi і NFC. Ніяк інакше настільки високий потенційно небезпечний рівень випромінювання пояснити просто неможливо. У зв’язку з усією цією ситуацією ентузіаст з YouTube-каналу закликає користувачів бути обережними при використанні iPhone 11 Pro. Справа в тому, що тривалий вплив електронного пристрою з таким випромінюванням може привести до появи головних болів, до безсоння і іншим неприємних захворювань. Дослідження вчених говорять про те, що вплив сильного випромінювання призводить до виникнення раку у щурів, втрати пам’яті, а також до інших жахливим проблем зі здоров’ям.

Цілком собі очевидно, що навряд чи iPhone 11 Pro являє якусь реальну загрозу для здоров’я і життя людей, адже якби він був небезпечним, його просто не дозволили б продавати в США і Європі, де перевіркою рівня випромінювання займаються різні державні відомства. Якщо справа насправді в чіпі Apple U1, то вже в наступному році «яблучна» корпорація цілком може його доопрацювати, випустивши модель другого покоління, у якої не буде такого шаленого випромінювання в пасивному режимі.

💬 Последние комментарии
Не слуга народа
Если власть разбежится в разные стороны, то тем самым будет разрешено противоречие. Но перед тем как власть убежит, ее нужно хорошенько наказать за все.
Антиелена
Амэрика с тобой, Амэрика в тебе! Дурочкой прикидываешься? Нет, Ленка-белка, воевать за Украдину тебе придется вместе с такими вот каменярами! А пиндосики будут рядом подбадривать тебя, чайку с волшебными травками нальют и подсрачника дадут в направлении передовой.
Не слуга народа
Власть должна служить людям. Служить! Если люди смогут указать власти на ее функцию, то интерес к политике у власти сразу же пропадет и она разбежиться в разные стороны.
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Зри в корень
Ну да, а кроме перечисленного в опросе всё остальное - зашибись, правда? Типа жить стало лучше, жить стало веселее, только офшоры малость подвели. Казалось, после Параши, худшего дерьмо-презика уже не будет, ан нет, ЗеЛох ещё дерьмовей оказался по всем пунктам. А офшоры - это просто вишенка на куче говна.
е
Ну ты тупая... Только такая дура как ты и тебе подобные с восторгом воспринимают подобные визиты...ты смотрю статью не осилила, мозгов видимо не хватает понять написанное... Специально для тупых там последний абзац как резюме всей статьи...
Елена
Кто говорила что Америка с Украиной?вот видите.
Авторские статьи