Технологииitsider.com.uaJun 8

iPhone 12 Pro Max: огляд, характеристики, дата виходу, вартість

«Ніхто не купуватиме великих телефонів», – казав легендарний Стів Джобс, називаючи 3,5-дюймові смартфони ідеальними. Джобс безумовно був би здивований, дізнавшись, що Apple розробляє «його» – гігантський 6,7-дюймовий iPhone 12 Pro Max. Яким буде новий найбільший смартфон Apple? Пропонуємо дізнатися всі подробиці з нашої статті.

Дизайн

iPhone 12 Pro Max разом з іншими смартфонами лінійки iPhone 12 отримає новий дизайн. Apple сильно оновить дизайн своїх смартфонів вперше з 2017 року, коли компанія випустила iPhone X без кнопки «Додому».

iPhone 12 Pro Max буде оснащений корпусом із оновленою формою. Грані корпусу смартфона стануть прямокутними, у стилі iPad Pro останніх двох поколінь. Нова форма граней зробить корпус iPhone 12 Pro Max схожим на корпуси iPhone 4 і iPhone 5, про що одним з перших розповів авторитетний аналітик Мін-Чі Куо. За його словами, схожість на класичні моделі iPhone привабить шанувальників Apple.

nk_hauz/-m9fris6gvaxlvphhp7r.jpg

Про плани Apple по оснащенню iPhone 12 Pro Max корпусом нової форми за останні кілька місяців розповіли всі відомі інсайдери. Крім цього, рішення Apple підтвердили витоки в інтернет CAD-креслення нового iPhone 12 Pro Max. Зображення вказали на наявність у майбутнього смартфона Apple кількох важливих змін у дизайні, включаючи нову форму граней.

Також завдяки витоку CAD-креслень стало відомо, що серйозні зміни в iPhone 12 Pro Max будуть і на лицьовій поверхні корпусу. В першу чергу, зменшаться рамки по периметру екрану. Apple скоротить рамки з 2,5 мм до 1,55 мм, відразу на 40%.

nk_hauz/-m9frig68dxv-wjtovt2.png

За рахунок цього дисплей iPhone 12 Pro Max стане більшим у порівнянні з iPhone 11 Pro Max, але габарити смартфонів залишаться в цілому однаковими. Це означає, що зайву громіздкість 6,7-дюймового iPhone 12 Pro Max (а саме такий великий дисплей буде у смартфона) перейматися не варто.

Верхню рамку дисплея, так звану «чолку», скорочення теж торкнеться. «Чолка» буде зменшена приблизно вдвічі. На ній, як і в попередніх моделях iPhone, розмістяться компоненти системи камер TrueDepth, що відповідає за роботу функції розпізнавання обличчя Face ID.

Саме складність системи камер TrueDepth не дозволить Apple повністю відмовитися від верхньої широкої рамки, як це зробили інші виробники. З чуток, верхня рамка зникне тільки в iPhone зразка 2021 року, та й то, ймовірно, лише в одній моделі. Завдання щодо усунення рамки дійсно складне. Apple потрібно придумати, де розміщувати цілу серію датчиків, життєво необхідних для роботи Face ID.

nk_hauz/-m9fridljm3-bxxyap1k.png

Незважаючи на всі нововведення всередині iPhone 12 Pro Max, про які йтиметься нижче, смартфон стане тонкішим. Вперше за кілька років Apple зменшить товщину корпусів своїх смартфонів. З тих же оприлюднених CAD-креслень з’ясувалося, що товщина корпусу iPhone 12 Pro Max складе 7,4 мм проти 8,8 мм у iPhone 11 Pro Max.

Дисплей

iPhone 12 Pro Max отримає найбільший дисплей серед смартфонів Apple в історії. Апарат буде оснащений величезним 6,7-дюймовим OLED-екраном Super Retina XDR. У iPhone 11 Pro Max, попередньої моделі, дисплей має діагональ 6,5 дюйма.

Ключовим нововведенням дисплея iPhone 12 Pro Max буде підтримка технології ProMotion, що вперше з’явилася в iPad Pro 2017. ProMotion забезпечить екрану нового смартфона Apple підвищену частоту оновлення до 120 Гц. Завдяки їй зображення на екрані смартфона буде більш плавним.

nk_hauz/-m9friddqj_93gnmcr4i.png

Apple не стане першою компанією, яка випустила смартфон з екраном із підвищеною частотою оновлення. До середини 2020 року такі смартфони випустили компанії Samsung, OnePlus та інші. Майже у всіх смартфонах збільшена частота оновлення працює з обмеженнями, в тому числі пов’язаними зі зменшеною автономністю пристроїв.

Обмеження слід чекати і від рішення Apple. Технологія ProMotion забезпечує частоту оновлення зображення на дисплеї до 120 Гц при роботі з певними типами контенту. Частота оновлення збільшується при запуску ігор і різних типів додатків, оптимізованих під ProMotion. В інших випадках технологія утримує частоту оновлення екрану на стандартному рівні 60 Гц.

nk_hauz/-m9frip6ykz9oezzodio.jpg

Подібних обмежень слід очікувати і від технології ProMotion в iPhone 12 Pro Max. Проте, до запуску перших iPhone з підтримкою ProMotion, компанія Apple може удосконалити технологію.

Процесор і пам’ять

На новий iPhone 12 Pro Max чекають великі зміни у плані продуктивності. В основу смартфона ляже процесор A14 Bionic, виконаний з інноваційного техпроцесу 5 нм. Це буде перший чіп для мобільних пристроїв, виготовлений за таким техпроцесом. Для порівняння, чіп A13 Bionic, що використовується в актуальних флагманських смартфонах Apple, виконаний по техпроцесу 7nm +.

Конкретні характеристики процесора A14 Bionic на поточний момент невідомі. Зрозуміло, що завдяки використанню нового техпроцесу значно збільшиться число транзисторів у чипі. У зв’язку з цим абсолютно точно трапиться великий приріст у продуктивності і енергоефективності процесора.

Виробником чипів A14 Bionic для всіх нових iPhone стане компанія TSMC, давній партнер Apple. У травні стало відомо, що TSMC отримала замовлення на всі процесори, необхідні Apple для майбутніх смартфонів.

У нового iPhone 12 Pro Max буде більше пам’яті, як оперативної, так і вбудованої. Ємність оперативної пам’яті смартфона складе 6 ГБ, вбудованої – 128, 256 або 512 ГБ в залежності від моделі. У порівнянні з iPhone 11 Pro Max обсяг ОЗУ збільшиться на 2 ГБ. Вбудованої пам’яті в базовій конфігурації стане вдвічі більше.

Камери

Камери – найцікавіше нововведення iPhone 12 Pro Max. Про них відомо досить багато, але головна інтрига, як і раніше, не розкрита.

iPhone 12 Pro Max буде оснащений трьома камерами: основною ширококутною, надширококутною і телефотокамерою. Роздільна здатність ширококутної камери може скласти 64 Мп, про що першим розповів відомий інсайдер Макс Вайнбах. Якщо ця інформація підтвердиться, то із запуском iPhone 12 Pro Max компанія Apple вперше за довгі роки збільшить роздільну здатність основного модуля камери в iPhone. Причому збільшення буде відразу ж значним – з 12 Мп до 64 Мп.

nk_hauz/-m9friwzispcd7pctxsu.png

Основна камера iPhone 12 Pro Max, незалежно від роздільної здатності, отримає новий семилінзовий об’єктив. Він забезпечить підвищену світлопередачу, зменшить спотворення і скоротить хроматичні аберації. Крім цього, система камер iPhone 12 Pro Max отримає додаткові можливості для макрозйомки. Камера зможе фокусуватися на об’єктах із відстані всього 2,2 мм.

Найважливішим нововведенням iPhone 12 Pro Max стане 3D-сканер LiDAR, який технічно можна назвати четвертою камерою. Вперше з’явившись в iPad Pro 2020 року сканер буде відповідати за вимір відстані до об’єктів при зйомці.

У першу чергу, це підвищить якість знімків в портретному режимі. Завдяки старанням 3D-сенсора система камер iPhone 12 Pro Max буде точно визначати об’єкт у кадрі і відокремлювати його від фону, застосовуючи максимально якісний ефект різкості.

Крім цього, LiDAR наділить iPhone 12 Pro Max новими можливостями при роботі з доповненою реальністю. Спеціально для розкриття цих можливостей Apple розробляє новий стандартний додаток у iOS 14, спрямоване на роботу з AR.

Зв’язок

iPhone 12 Pro Max стане одним із перших смартфонів Apple з підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління. 5G крокує планетою, стаючи доступним у все більшій кількості країн і міст. Незважаючи на неквапливість Apple у плані оснащення iPhone підтримкою 5G, компанія зовсім точно нікуди не запізнилася. 5G-мережі тільки почали поширюватися більш-менш активно.

В iPhone 12 Pro Max буде встановлено найбільш просунутий 5G-модем виробництва компанії Qualcomm. Модем дозволить смартфону працювати у тому числі в найшвидших 5G-мережах у діапазоні mmWave. Швидкість завантаження в таких мережах може перевищувати 1 Гбіт/с.

nk_hauz/-m9friu2rwskwu3vfojw.png

Вартість iPhone 12 Pro Max

Хоч у iPhone 12 Pro Max і відбудеться безліч поліпшень, ціна смартфона не зміниться в порівнянні з iPhone 11 Pro Max. Про це заявило відразу кілька незалежних джерел. Ціна iPhone 12 Pro Max повинна скласти $ 1099 за базову модель з 128 ГБ пам’яті. Для порівняння, iPhone 11 Pro Max продається за ціною $ 1099 за базову версію з 64 ГБ пам’яті.

Дата виходу iPhone 12 Pro Max

Apple презентує iPhone 12 Pro Max восени 2020 року. Нещодавно можна було точно стверджувати, що презентація відбудеться у вересні. Але саме у випадку з лінійкою iPhone 12 є побоювання, що анонс смартфонів буде відкладений на тлі складної епідеміологічної обстановки. Про ймовірне перенесення презентації iPhone 12 Pro Max і інших нових смартфонів на жовтень раніше повідомили інсайдери.

Від дати презентації iPhone 12 Pro Max залежить і дата старту продажів смартфона. Очікуємо початку продажів новинки у вересні-жовтні 2020 року.

💬 Последние комментарии
Секреты Полишенеля
Совершенно верно! Умница! А в тот момент, когда человек прекращает терпеть начинается борьба. И борьба является единственным средством решения противоречий.
Елена
Это не сумасшедстие,это чумаходам-терпилам показывают кто они на самом деле ,ибо с тобой делают то что ты позволяешь с собой делать, это результат роджеровского наедания пуза между прочим,наело пузо,зато страна стала задротом,этот уёбок Роджер это понять не может,дебил прости Господи.
кипчак
То ли Украина заколдована, то ли помощь Запада имеет свои непостижитмые свойства - за что украинская власть не возьмется по науськиванию и под эгидой Запада, все превращается в дерьмо. Видим как сбывшаяся мечта о регулировании цен рынком, добивает Украину, а заодно и Европу.
кипчак
Нынешние ученики Геббельса на Западе не уступают учителю в способах очернения и демонизации цивилизационного оппонента-противника. Не могут понять, сколько не называй белое черным и наоборот, всегда находится "мальчик" который крикнет, что король голый,а все агрессии против России заканчивались одним и тем же - крахом для интервентов. Страшно, что в качестве жертвенного агнца Запад выбрал Украину и всячески пытаются спровоцировать Путина на нападение. Остается народам Европы на него молиться, чтобы нервы его не подвели, а то из-за Украины втянут в бойню и их тоже,- США помогут, у них свои неразрешимые без больших войн на чужих территориях, проблемы.
кипчак
Зе продолжет "спасать" Европу (мы то знаем, что приходится в турборежиме спасать собственную задницу). Что же, такое временное "просветление" людям на руку, лучше чем ждать, когда полопаются "оставшиеся в живых" трубы, народ замерзать молча или перед тем, порвав зубми всю местную власть.
кипчак
Вот вам яркий образчик культурной, моральной и духовной пустоты "патритов". Что думает Садовой мы не знаем, но, если ему только приходится озвучивать и, ради самосохранения, плясать под дудку нациков, говорит о многом в этом безнадежном в политическом смысле, болезненно гиперактивном крае. Даже такой их вещатель как Юрий Михальчишин (совсем не дурак), то ли из желния обелить соотечественников, то ли из-за духа конкуренции с оппонентами и желания получить на табло баллы о своей перемоге, продолжает дудеть о зраде Донбсса, мечтает наказать их население, обвиняет в сепаратизме, в том, что они развязали войну и т.п. Или у него в этом вопросе полная непроходимость, или выбрал себе роль непобедимого агитатора, или весь ход истории в его голове настолько однобокий, что не предполагает более логичных выводов, а также отрицает наличие Высшей Воли во всех процессах, а может уже сам себя богом считает.
е
да утопят нахрен лоханку в следующий раз....а америкосам ответят их собственными словами: типа ошибка вкралась...ибо нефиг...