iPhone 13 отримає найшвидший Wi-Fi серед пристроїв Apple
Технологии16 июля 2021

iPhone 13 отримає найшвидший Wi-Fi серед пристроїв Apple

Для Android-флагманів підтримка якнайшвидшого стандарту Wi-Fi з’єднання не є чимось незвичайним. Тепер це стане нормою і для смартфонів Apple. Моделі 2021 року – iPhone 13 – вперше отримають підтримку Wi-Fi 6E.

Про це пише Digitimes, спираючись на інформацію джерел з ланцюжка поставок. Підтримка Wi-Fi 6E значить, що смартфон зможе працювати в діапазоні 6 ГГц. Це схоже на роботу на частоті 5 ГГц, але з набагато більшою кількістю каналів. Це знижує перевантаження і перешкоди.

Нагадаємо, iPhone 13 повинні бути представлені у вересні. З чуток, моделі iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max отримають екрани LTPO з адаптивною частотою оновлення зображення. Завдяки цьому автономність смартфонів повинна бути поліпшена. Крім того, у новинок повинна бути зменшена «чубчик». Очікується поліпшення і по частині камер.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Петров и Боширов
Путин отравил президента Кравчука боевым ядом *Новичок*, У Кравчука подтвердили его тяжелое состояние и похмельный синдром. Родственники и друзья уже приступили к дерибану его наследства - всего нажитого *непосильным* трудом
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!