ТехнологииJun 11

Керівництво Amazon дозволило співробітникам 2 дні на тиждень працювати з дому

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon повідомив, що співробітникам, які займають корпоративні та технічні посади, буде можна працювати дистанційно до двох днів на тиждень після скасування коронавірусних обмежень, пише Інтерфакс з посиланням на MarketWatch.

nk_hauz/-mbvy1rm3bbdcumxrdwe.jpg

Крім того, чотири тижні на рік ці співробітники зможуть працювати повністю з дому, і їх не будуть в ці дні викликати в офіс.

Amazon вирішив переглянути свою політику в цьому відношенні, дізнавшись про невдоволення деяких співробітників у зв'язку з планами повернути всіх на робочі місця після зняття ковід-обмежень.

Деякі технологічні компанії запустили кампанії з набору персоналу, які, мабуть, були частково націлені на співробітників Amazon, незадоволених скасуванням віддаленої роботи, пише MarketWatch.

Раніше Amazon повідомляв, що розраховує на повернення в офіси більшості співробітників до осені 2021 року.

Google, що входить в холдинг Alphabet, очікує, що приблизно 20% співробітників продовжать працювати дистанційно після відкриття офісів компанії цієї осені. Ще близько 60% працівників перейдуть на гібридний режим, проводячи три дні в офісі, і два дні «там, де їм найкраще працюється», повідомила компанія в минулому місяці. У співробітників Google також з'явиться можливість працювати до чотирьох тижнів на рік поза офісом.

Інші технологічні гіганти, такі як Facebook і Microsoft Corp., дозволили співробітникам продовжити працювати в дистанційному режимі і після пандемії, якщо їх позиції це дозволяють.

Нагадаємо, Amazon виступила за легалізацію марихуани і відмовиться від перевірки своїх кандидатів на роботу на предмет вживання канабісу на частину посад.