Керівництво Amazon дозволило співробітникам 2 дні на тиждень працювати з дому
Технологии6 дней назад

Керівництво Amazon дозволило співробітникам 2 дні на тиждень працювати з дому

Американський гігант інтернет-торгівлі Amazon повідомив, що співробітникам, які займають корпоративні та технічні посади, буде можна працювати дистанційно до двох днів на тиждень після скасування коронавірусних обмежень, пише Інтерфакс з посиланням на MarketWatch.

Крім того, чотири тижні на рік ці співробітники зможуть працювати повністю з дому, і їх не будуть в ці дні викликати в офіс.

Amazon вирішив переглянути свою політику в цьому відношенні, дізнавшись про невдоволення деяких співробітників у зв'язку з планами повернути всіх на робочі місця після зняття ковід-обмежень.

Деякі технологічні компанії запустили кампанії з набору персоналу, які, мабуть, були частково націлені на співробітників Amazon, незадоволених скасуванням віддаленої роботи, пише MarketWatch.

Раніше Amazon повідомляв, що розраховує на повернення в офіси більшості співробітників до осені 2021 року.

Google, що входить в холдинг Alphabet, очікує, що приблизно 20% співробітників продовжать працювати дистанційно після відкриття офісів компанії цієї осені. Ще близько 60% працівників перейдуть на гібридний режим, проводячи три дні в офісі, і два дні «там, де їм найкраще працюється», повідомила компанія в минулому місяці. У співробітників Google також з'явиться можливість працювати до чотирьох тижнів на рік поза офісом.

Інші технологічні гіганти, такі як Facebook і Microsoft Corp., дозволили співробітникам продовжити працювати в дистанційному режимі і після пандемії, якщо їх позиції це дозволяють.

Нагадаємо, Amazon виступила за легалізацію марихуани і відмовиться від перевірки своїх кандидатів на роботу на предмет вживання канабісу на частину посад.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Это да, но блин корректоры у нас вообще не работают что ли?..ни одно нормальное издание без них не обходится...
Хохлам хода нет
Да, это не Рио-де-Жанеро! Везёт тем хохлам у кого бабушка в Канаде... Кто продал Украины последнюю рубашку и купил билет на пороход.
Игбун Хохлов
Перепечатка с америкосовских СМИ. Даже не потрудились Фаренгейта в Цельсия перевести. 97 - 36,1 115 - 46,1 134 - 56,7
Старый хрен
Перевод дубовый, например, этот абзац абсолютно непонятный: "Исследование правительству США предположило , что коронавирус , возможно, уже циркулировал среди людей один месяц раньше , чем это было официально подтверждено, и французские ученые также представили научные доказательства того, что дела в стране были вызваны коренным штаммом вирус преобладающего периода до 2020 года китайских ученых настоятельно призвало такие доказательства не должны оставаться незамеченными и должны служить доказательством того, что расследования по отслеживанию вирусов на следующем этапе должны быть сосредоточены на странах, которые сообщили о случаях раньше, чем они были идентифицированы ранее, особенно в США."
Игбун Хохлов
Как будто я писал)
е
Елена, статья для тебя как специально..читай-перечитывай...
е
бред какой-то: "..Это произошло из-за того, что энергетические компании в Золотом штате и Техасе предупредили, что из-за жары электростанции будут отключены больше, чем обычно..".. жара у них произошла из-за того что электростанции будут отключены от жары.... Елена - и это твои высокоумные американцы...