Технологииportaltele.com.uaFeb 10

Хто винен у високому електромагнітному випромінюванні iPhone

Електромагнітне випромінювання, якого так побоювалися користувачі стільникових телефонів з початку нульових років, дбайливо ховають їх в барсетку на поясі, сьогодні не лякає майже нікого. Ні, звичайно, залишаються ще ті, хто побоюється за своє здоров’я, проте таких сьогодні все-таки меншість, та й страх їх нічим конкретним не підкріплений, за винятком хіба що поодиноких думок докторів. З цієї причини, коли в Мережі з’являється черговий доповідь про небезпеку випромінювання, провоцируемого iPhone, зазвичай це сприймається більшістю як не дуже вмілий вкидання, спрямований на дискредитацію Apple. Однак американський суд вирішив, що привід для занепокоєння все-таки є.

nk_hauz/-m-imodlv8_xs9hfk4yp.jpg

Окружний суддя США Вільям Алсуп виніс ухвалу, в якому дозволив користувачам подавати колективні позови проти Apple через небезпеку радіоактивного випромінювання фірмових смартфонів компанії. Причиною для прийняття такого рішення стали «дурні стандарти» Федеральної комісії зв’язку США, яка займається сертифікацією і перевіркою електронної техніки безпосередньо перед її появою у продажу. Алсуп пояснив, що уважно ознайомився з вимогами, які відомство пред’являє пристроїв в процесі тестування, і вважав їх неприйнятними.

Чи небезпечно випромінювання iPhone

Найбільше Алсупа вразило те, що Федеральна комісія зв’язку виробляє всі виміри по нормі, яка передбачає розташування смартфона на відстані двох сантиметрів від людського тіла. Така віддаленість зменшує вплив випромінювання апарату, дозволяючи утримувати його рівень в рамках встановлених вимог. Однак, пояснив суддя, рідкісний користувач під час розмови по телефону тримає телефон на відстані двох сантиметрів від вуха. Найчастіше люди притискають їх впритул до вушної раковини, чим збільшують вплив випромінювання в кілька разів.

Ухвала суду Алсуп виніс в рамках розгляду у справі про перевищення норми електромагнітного випромінювання деяких моделей iPhone. В якості доказової бази проходить дослідження експертів RF Exposure Lab, проведене на замовлення видання Chicago Tribune. Суддя долучив його до справи, тому що дана лабораторія акредитована Федеральною комісією зв’язку і має право проводити подібні випробування. Незважаючи на наявність акредитації та, по суті, пряму залежність від наглядового органу, який може в будь-який момент відібрати її, експерти лабораторії розкритикували офіційну методику вимірювання.

Хто винен в небезпечному випромінюванні iPhone Юристи Apple, проти якої було подано позов, ознайомилися з доказами, але вважали за краще не вести справу. Вони пояснили це тим, що Apple всього лише виконує встановлені вимоги і не призначає допустимі норми електромагнітного випромінювання смартфонів. Тому юристи попросили суд закрити справу проти компанії і залучити в якості відповідача Федеральну комісію зв’язку, в обов’язки якої входить опрацювання методик вимірювання та контролю якості електронної техніки.

💬 Последние комментарии
гость
"Мы идем на уступки, но Запад нам таких одолжений не делает, — рассуждает профессор Академии военных наук Сергей Судаков. — НАТО продолжает шантаж.
е
Батальоны Торнадо и Шахтерск тебе в качестве примера... украинский суд доказал десятки случаев похищений, пыток, убийств и изнасилований...и? Кто им дал право все это делать выражаясь ТВОИМИ словами??? Кто из них ответил за это,и все живут себе спокойно в Украине, пользуются льготами, получают за свои гэройства награды..... Я тебе уже писал про то что, хочешь законности - соблюдай её сам, неукоснительно: ВСЕ статьи конституции и УПК!!! И тогда и только тогда будешь чего-то требовать...а пока такие как ты подтираются конституцией и другими законами, не фиг спрашивать "а нас за шо??"...
Гость
И если поживём... и как-то так.
Весёлый Роджер
Неужели не видно, что это программа по таймеру высерает! Плохо что наш Админ эту хрень не блокирует и Шмулю_Елен с запором не вытирает!
Макс
Вступление Украины в НАТО стало бы «крайне опасным шагом», и Москва отреагирует на него «соответствующим образом», заявил в интервью «РИА Новости» замглавы российского дипведомства Андрей Руденко.
наблюдатель
И такое было. "Атомные бомбардировки Хиросимы и Нагасаки (6 и 9 августа 1945 года) — два исключительных в истории человечества случая боевого применения ядерного оружия. Осуществлены Вооружёнными силами США на завершающем этапе Второй мировой войны против Японии".
гость
И как-то так.
Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров 1
Авторские статьи4ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления 2
Авторские статьи5ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией 2
Авторские статьи5ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи5ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи5ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи6ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи7ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи8ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1