Кількість завантажень Zoom за місяць зросла в 14 разів
Технологии25 марта 2020

Кількість завантажень Zoom за місяць зросла в 14 разів

У зв'язку з масовим виходом в карантин і організації бізнес-процесів на дому різко зросла затребуваність різних платформ для відеоконференцій. Так, наприклад, сервіс відеоконференцій Zoom подорожчав за тиждень на $ 14 млрд. Кількість завантажень платформи за даними Learnbonds.com різко зросла на 1270% в період з 22 лютого по 22 березня.

На сьогоднішній день Zoom є одним з найбільш популярним в світі сервісом для відеозв'язку, випереджаючим таких конкурентів, як Skype, Webex і GoToMeeting. В Україні їм користуються все більше компаній завдяки безкоштовному тарифу до 100 учасників і велику кількість функцій.

За місяць додаток Zoom, доступне на платформах Android і iOS, було завантажено в цілому 17,2 млн. Разів, при цьому завантаження iOS-додатки збільшилася на 595%, а на Android - аж на 2714%. Що стосується аудиторії, то найбільша популярність у вікової групи 35-49 років - 24%. Для вікової групи від 25 до 34 років популярність для обох ОС складає 23%.

Різке збільшення завантаження засобів для відеоконференцій обумовлено головним чином офісами компаній і іншими структурами, що дозволяють співробітникам працювати з дому і виконувати віддалені відеодзвінки і виконувати інші завдання. Робота на дому була названа однією з ефективних заходів зі стримування поширення COVID-19.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
За такой стеной Европа может спать спокойно.
Гость
И если кто решился на злое, тот изверг, нелюдь... поганец... А ведь "несмотря на большое число погибших и раненых (мирных жителей Донбасса), уголовных дел в Украине по этому факту не заведено". … и "убийство детей (Донбасса) безусловно военное преступление, а как известно, у нас НИКОГО за военные преступления в Украине не осудили". Отчего так?
Гость
И видим произвол и безобразие. И срочно "направлено коллективное письмо представителям миссии ОБСЕ с требованием прекратить размещение военной техники в жилых районах, а также перемещение по населенным пунктам колонн гусеничной техники, бронетранспортеров и грузовиков, разрушающих дорожное покрытие".
Гость
И если поживём...
Гость
И "настало время вспомнить о невинно угнетенном коренном народе США, который заложил нынешние основы могущества нации.
Гость
Да, и такое бывает.
Гость
И если поживём...
Авторские статьи