Кількість завантажень Zoom за місяць зросла в 14 разів
Технологии25 марта 2020

Кількість завантажень Zoom за місяць зросла в 14 разів

У зв'язку з масовим виходом в карантин і організації бізнес-процесів на дому різко зросла затребуваність різних платформ для відеоконференцій. Так, наприклад, сервіс відеоконференцій Zoom подорожчав за тиждень на $ 14 млрд. Кількість завантажень платформи за даними Learnbonds.com різко зросла на 1270% в період з 22 лютого по 22 березня.

На сьогоднішній день Zoom є одним з найбільш популярним в світі сервісом для відеозв'язку, випереджаючим таких конкурентів, як Skype, Webex і GoToMeeting. В Україні їм користуються все більше компаній завдяки безкоштовному тарифу до 100 учасників і велику кількість функцій.

За місяць додаток Zoom, доступне на платформах Android і iOS, було завантажено в цілому 17,2 млн. Разів, при цьому завантаження iOS-додатки збільшилася на 595%, а на Android - аж на 2714%. Що стосується аудиторії, то найбільша популярність у вікової групи 35-49 років - 24%. Для вікової групи від 25 до 34 років популярність для обох ОС складає 23%.

Різке збільшення завантаження засобів для відеоконференцій обумовлено головним чином офісами компаній і іншими структурами, що дозволяють співробітникам працювати з дому і виконувати віддалені відеодзвінки і виконувати інші завдання. Робота на дому була названа однією з ефективних заходів зі стримування поширення COVID-19.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Петро
В Украине празднуют день примирения с нацизмом! Это должны понимать все . Нацизм сегодня главная государственная идеология в Украине.
Перспективные технологии
Бандеровцы Чудинов, Филипов и Богданов против военных Угриновича, Цисаря и Загребельного. Весьма любопытная информация.
Украинец
Ярош - бандит, так и он прекрасно понимает в какой ситуации попал, вот почему самоустранился. Однако, вот показательный пример, вместо союза с группировками - теперь шакалы грызут друг друга насмерть. Даже при СССР такого безумия не было в армии
Теоретик
Я тут прикинул в уме туда-сюда... Вероятность заданного, положительного, исхода всегда ниже, чем вероятность случайного негативного. Это все случайности-вероятности.
Фио
Чисто гипотетически если убить всех баб и посмотреть как бог будет выкручиваться .
Людмила
Все правильно!!!!!!
е
называла))) опять склероз?.. и меня называла и Луну и Игбуна с кипчаком... лечись склерозная