Технологииznaj.ua3 июн.

Київстар ретельно перевірять через скарги абонентів

Київстар покарають через скарги абонентів

Як відомо, з 1 травня в Україні стартувала послуга з перенесення абонентських номерів для користувачів мобільного зв'язку (Mobile number portability, MNP). Відтак українці можуть безкоштовно змінити мобільного оператора, зберігаючи при цьому старий абонентський номер.Один з найбільших українських операторів мобільного зв'язку "Київстар" перевірять через масові скарги абонентів. Перевірку проведе Національна комісія з питань державного регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Абоненти Kyivstar скаржаться, що компанія не відпускає їх у рамках послуги з перенесення абонентського номера (MNP). У зв'язку зі скаргами, що надходили з 1 по 31 травня, компанію чекають перевірки. Про це розповіла завідуюча сектором із забезпечення діяльності голови НКРЗ Богдана Півень.

"На засіданні було прийнято рішення провести перевірки оператора "Київстар" у зв'язку з скаргами громадян", - зазначила Богдана Півень. За словами фахівця перевірять дотримання мобільним оператором законодавства, а також стандартів при наданні телекомунікаційних послуг. Голова НКРЗІ додала, що в цілому регулятор отримав 11 скарг на оператора Kyivstar. "На наступному тижні, у вівторок, (4 червня - РЕД), затвердимо і графік перевірок за іншими операторами", - інформувала Півень, уточнивши, що рішення про перевірку операторів на сайті не публікується.

Календар мобільних операторів

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Педрила, я же тебе сказал: выключи зомбоящик, открой конституцию. Статья 159. Законопроект о внесении изменений в Конституцию Украины рассматривается Верховной Радой Украины при наличии заключения Конституционного Суда Украины о соответствии законопроекта требованиям статей 157 и 158 настоящей Конституции.
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем тупой или да? Чурка, я тебе еще раз повторяю: КОНСТИТУЦИЕЙ ПРЕДУСМОТРЕНО ТОЛЬКО 4 СЛУЧАЯ ДОСРОЧНОГО ПРЕКРАЩЕНИЯ ОБЯЗАННОСТЕЙ ПРЕЗИДЕНТА: отставка, смерть, болезнь, импичмент. ВСЕ. Никаких втик, самоусунувся и прочего бреда в конституции нет. Если президент совершил преступление (можно рассматривать: втик, самоусунувся и пр.), то инициируется процедура импичмента. Проводится голосование, назначается комиссия, результаты расследования передаются в конституционный суд. И только после подтверждения КС совершенных президентом незаконных действий, проводится голосование по его отстранению от должности. Только так. Иначе - антиконституционный переворот. Зрозумила, педрила?
Каменяр
Де ти взяв, що зміни до конституції затверджує конституційний суд?
Каменяр
хохупидар, в обов'язках президента януковича ніде не написано, що він може чи має право втікати від виконання обов'язків президента
Каменяр
Дамочка, ти вже поміняла стать? До якого ВОНО тебе тепер потрібно відносити?
Игбун Хохлов
Хохлоту может только воздух немного испортить. На большее оно неспособно.
Ке
Украина умрёт но потянет за собой РФ
Авторские статьи