Компанія Apple отримала рекордний прибуток за три місяці
Технологииepravda.com.ua28 апреля 2015

Компанія Apple отримала рекордний прибуток за три місяці

Дохід у розмірі 58,01 млрд доларів отримала за перші три місяці поточного року каліфорнійська компанія Apple. Про це йдеться в звіті компанії, пише ТАСС. Як повідомляється, це є рекордом в історії компанії, створеної відомим винахідником і підприємцем Стівом Джобсом, і перевищує на 27% показники за аналогічний період 2014 року. При цьому чистий дохід Apple за вказаний період становив 13,57 млрд доларів порівняно з 10,22 млрд доларів за перші три місяці 2014 року. Раніше в інтерв'ю агентству AP головний фінансовий керуючий компанії Лука Маестро повідомив, що обсяг продажів iPhone в Китаї виріс на 72%. Дохід на акцію Apple становив 2,33 долара. Це більше, ніж передбачали незалежні фахівці - 2,16 долара. Apple також оголосила, що розміри вільної готівки на її рахунках зросли до 194 млрд доларів.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
999
"Где деньги,Зин?" Явный гибрид Хлестакова с Маниловым. Что еще нас ждет? Коробочка, Держиморда,Плюшкин или все-таки Тяпкин с Ляпкиным?
999
"Прости их,Господи,ибо не ведают,что творят". (Новый Завет). Коллаборанты - это те,кто работает по указке Дж.Байдена и временной поверенной посольства США.
999
Налицо - АшиПка. Не &49,а - &40.
999
Ошибаетесь. Минимальная пенсия в декабре 2013 г - $130.В феврале 2014 г - менее &49. Во сколько раз она скукожилась?
ВОЗЬМИ СЕБЕ СВОЮ ГРЯЗЬ
Ты перепутал адресата, или ты придурок конченый не умеешь понимать смысл написанного? Забери себе всю ту гадость что ты тут высрал.
Степан
читаю и плачу!! сука, а расиянского мальчика без трусиков, тоже он на крест прибивал?
Луна-2
Роджер ну это же шутка - хотя в каждой шутке есть доля правды...))))Ясен перец- что в два часа ночи не пойдешь на предмет изучения роли в номер к знаменитому артисту....