Конкурент Tesla підпише угоду про співпрацю з General Motors
Технологии24 октября 2020

Конкурент Tesla підпише угоду про співпрацю з General Motors

Акції виробника електрокарів Nikola, якого називають конкурентом Tesla, різко зросли.

Зміцнення сталося після заяви концерну General Motors щодо прийдешньої угоди. Про угоду було оголошено кілька тижнів тому. Вона поки не відбулася, але в GM вказують на користь угоди, передає CNBC.

Заява GM стала першим коментарем після того, як сторони оголосили про домовленість. Цінні папери Nikola виросли майже на 12 відсотків.

Передбачалося, що угода закриється до 30 вересня, але переговори ускладнилися через звинувачення в шахрайстві проти Nikola і її засновника Тревора Мілтона.

У компаній є час до 3 грудня, після закінчення терміну угода може бути розірвана будь-якою стороною.

Про стратегічне партнерство компаній стало відомо на початку вересня. Тоді повідомлялося, що концерн стане власником 11 відсотків акцій Nikola вартістю два мільярди доларів.

Пізніше стало відомо, що GM має намір ще більше наростити свою частку в Nikola. За умовами, GM не буде платити за цінні папери, а займеться виробництвом пікапа Nikola Badger. У свою чергу, Nikola зобов’язується використовувати акумуляторну систему GM Ultium і технологію паливних елементів Hydrotec.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.