Користувачі Windows 7 все ще можуть отримувати безкоштовні оновлення ОС
Технологииportaltele.com.ua19 февраля 2020

Користувачі Windows 7 все ще можуть отримувати безкоштовні оновлення ОС

Офіційна підтримка Windows 7 закінчилася 14 січня. Це означає, що Microsoft більше не буде випускати безкоштовні оновлення безпеки для даної ОС. Однак оновлення будуть ще кілька років доставлятися корпоративним клієнтам в рамках програми Extended Security Updates. Тепер же стало відомо, що безкоштовні оновлення Windows 7 можуть отримувати всі користувачі ОС.

Незважаючи на завершення періоду підтримки Windows 7, істотна частка користувачів по всьому світу продовжує використовувати ОС 2009 року і не поспішає переходити на Windows 8.1 або Windows 10. Як уже було сказано, корпоративні клієнти Microsoft, які беруть участь в програмі ESU, продовжать отримувати оновлення безпеки для Windows 7. Установлення ціни на оновлення в перший рік після завершення підтримки становить $ 25 за одне робоче місце, а потім ціна буде подвоюватися і підніметься до $ 50, а пізніше і до $ 100 за кожен використовуваний комп’ютер. Якщо у корпоративних клієнтів є можливість отримання оновлень для Windows 7, то простим користувачам така можливість не надається.

Виявилося, що у всіх користувачів Windows 7 все ж є можливість отримувати оновлення. В мережі Інтернет опубліковано патч, що дає будь-якого пристрою із застарілою ОС можливість отримання останніх оновлень в рамках програми ESU. Незважаючи на те, що про цю лазівку було відомо і раніше, Microsoft могла закрити її разом з випуском лютневого оновлення для Windows 7 за програмою ESU. У вівторок вона почала поширюватися, а згаданий раніше спосіб все ще залишається працездатним.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Илья
Опять я опоздал. Бандерлога без меня зачморили. Будем ждать.
Илья
Прокладка нацистская ты опять передергиваешь. Твой пример как минимум некорректен. А как максимум обыкновенный треш. Почему бы нам не сравнить ваш свинарник и российскую арктическую базу Трилистник? Сравним? Слава Зенону Яхымику!
Елена
Та тебя любезный без целлофанового пакета закопают,стоя до пояса,а верх бронзовой краской покрасят,сразу и памятник со скульптурой,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!А козлоослик пусть сто лет живёт и не болеет,чтоб он нам был здоров, немного не в себе он,ну то ничего,без мозга он жить может,ха.
Елена
Интересно,а что ты к москалям имеешь? Можно подумать у тебя там бизнес какой-то есть,ха,разве что в подземном переходе с протянутой рукой,ха.
Елена
Да ну?А трансвааль парк,спортивно-развлекательный комплекс в Москве в 2004 году, открытый в 2002 году,сколько при обрушении крыши погибло 28 человек?Это разве не было?Такие же как ты хапуги строили,ворьё,а потом по Ла-Валлеттам разьежают,американских моряков на пирсе встречают,ха.
Луна-2
Ро -привет - он меня смешит ..Забавный кролик -думает, что меня можно напугать .Ага щас-размечтался...
Злобній гость
... а щЭ У тЭбЭ пІдорА на могЫльцІ станцюе гопака хор ВіройвкЫ в повном составе - усІ 800 чЄловек одновременно.