Коронавірус вдарить по ринку систем відеоспостереження
Технологииportaltele.com.ua04 марта 2020

Коронавірус вдарить по ринку систем відеоспостереження

Виробництво обладнання для відеоспостереження сильно сконцентровано в КНР. За даними дослідницької компанії Omdia, в 2019 році на Китай припало 90 відсотків світового виробництва камер відеоспостереження і 45 відсотків глобальної виручки на цьому ринку.

Експерти попереджають: будь-які пов’язані зі спалахом коронавируса збої у виробництві, ланцюжках поставок або роботі персоналу в країні можуть значно позначитися на світовому ринку систем відеоспостереження, загальний оборот якого в 2019 році склав майже 20 мільярдів доларів.Поки наслідки епідемії COVID-19 для індустрії відеоспостереження мінімальні, але ризики для галузі зберігаються. Аналітики вказують на можливість падіння попиту і виробничі труднощі на тлі дефіциту робочої сили і компонентів в Китаї.

“З огляду на статус Китаю як найбільшого в світі виробника і споживача камер відеоспостереження, ця країна надає пропорційно великий вплив на глобальний ринок цієї продукції. Китайські постачальники обладнання для відеоспостереження зараз борються зі скороченням виробництва через брак працівників і більш пізнього відновлення роботи після святкувань Нового року за місячним календарем “, – прокоментував старший аналітик Omdia Томмі Чжу (Tommy Zhu). Він додав, що внутрішній попит на системи відеоспостереження загального призначення, швидше за все, знизиться, оскільки влада КНР зосереджені на боротьбі з коронавірусів.

Крім дефіциту робочої сили і проблем в логістиці, фахівці стурбовані загрозою збоїв з постачанням комплектуючих. У Китаї базуються кілька великих виробників КМОП-датчиків (CMOS) і однокристальних систем (System-on-a-Chip, SoC), які використовуються в камерах та інше обладнання для відеоспостереження. Хоча ці підприємства поступово повертаються до роботи, на тлі епідемії обсяги випуску різних компонентів можуть знизитися.

Фахівці прогнозують два можливих варіанти розвитку подій. За оптимістичним сценарієм, до кінця березня COVID-19 вдасться приборкати, і до квітня дестабілізація в галузі зменшиться. У цьому випадку наслідки коронавируса для ринку відеоспостереження будуть незначними. Однак якщо в другому кварталі епідемія продовжить поширюватися, число інфікованих – рости, наслідки коронавируса для індустрії відеоспостереження та багатьох інших ринків будуть найважчими.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Вася
Клоунада, просто пиздец какой-то в этой стране!!! Психи рулят!!!
Ух
Редкая чайка долетит до Киева. Её не пустят санкции.
Елена
Да то я так Хохлов,шучу,боятся , может по молодости они сами и нет,а главные их понимают,что так лучше.
Игбун Хохлов
Ага, у быдлюков и в 2014 году был коронавирус. Они уже тогда все в намордниках ходили. У них по жизни вирус в голове.
Елена
То не я, сколько тебе это объяснять надо , надоело,не я то,не я,Ера сама по себе,я сама,не все брехуны как ты,есть которые правду говорят, тебе это конечно не понятно,что это такое,ха.
Елена
Е ,ну ты как маленький,ей богу,ну не трогаю я тебя, только козлоослик меня тут интересует как жертва моего троллинга,и всё, понятно?ни к тебе,ни к Луночке ,ни к кому ещё я никаких претензий и замечаний не имею, совсем,понял?
Елена
Статья древняя,как Роджера дупа, можно не обращать внимания.