Технологииitechua.com11 февр.

Краща бездротова зарядка для iPhone X, iPhone 8 Plus і інших смартфонів з Qi

Ще в ході презентації iPhone X, iPhone 8 і iPhone 8 Plus компанія Apple гордо представила світу бездротову зарядку під назвою AirPower . Проте, її старт продажів відбудеться лише в березні (за чутками), а цінник виявиться просто космічним. Жителям США за неї доведеться віддати $ 199, майже за ціною хорошого смартфона на Android. Щоб заряджати iPhone X, iPhone 8 Plus або будь-який інший смартфон з підтримкою технології Qi зовсім не потрібно купувати зарядку AirPower або якісь сертифіковані (MFI) рішення від відомих виробників, яких зараз тільки два – Belkin і Mophie. Вже зараз будь-який бажаючий може купити собі кращу бездротову зарядку для всіх мобільних пристроїв з підтримкою такої технології. Вона здатна заряджати телефони Samsung, Apple, LG, HTC і будь-яких інших брендів, що володіють підтримкою такої функції.

Краща бездротова зарядка для смартфонів носить назву Nillkin Magic Disk 4, а купити її можна на торговому майданчику AliExpress, заощадивши трохи грошей. Вона забезпечує на вихід ток 5V / 2A або 9V / 1.67A. До слова, смартфони iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X способи отримувати тільки 7.5V, але тут є одне велике «але». Справа в тому, що заряджати з такою напругою можуть тільки зарядними пристроями, сертифіковані за програмою MFI, а такі зараз випускають тільки компанії Belkin і Mophie.

У підсумку, флагмани Apple зарядний пристрій Nillkin Magic Disk 4 буде заряджати в режимі 5V / 2A. На повну зарядку iPhone X піде рівно чотири години. Це навіть швидше, ніж від стандартного зарядного пристрою, який входить в комплект поставки до цього телефону. Смартфони Samsung, HTC і LG бездротова зарядка Nillkin може заряджати з максимальною ефективністю, тобто в режимі 9V / 1.67A.

Причин, за якими Nillkin Magic Disk 4 – це найкраща бездротова зарядка для смартфонів, цілих чотири. Вона володіє неймовірно красивим дизайном (1), різнокольоровою підсвіткою, яку можна легко включити або вимкнути (2), вкрай доступною ціною (3) і безшумною роботою (4). Зарядний пристрій не видає абсолютно ніякого звуку під час виконання свого завдання, тому його можна використовувати як нічник на тумбочці.

Купити Nillkin Magic Disk 4 , як і було сказано раніше, можна на китайських торгових майданчиках, на зразок AliExpress.

💬 Последние комментарии
3020
Каменяр вообще до пенсии не доживёт, вырвут его паганый язык через жопу.
3020
Ну, забалтывать проблемы можно будет лишь только до Пекинской олимпиады. А там, договорятся уже между собой взрослые дядки.
3020
Во люди бюджет пилят, договариваются о том, чего никогда не будет, зная это наверняка.
3020
Да, а Уляна, мать её, Супрун, утверждала, что подорожник лечит от всех болезней. Вот её бы вам, в качестве министра кабыздохохранения Пиндостана, никаких таблеток не нужно.
3020
Исламист, совершающий намаз на специальном коврике в здании Кремля, на фоне красных звёзд и двухглавых орлов? Герберт Уэльс, нервно ворочается в земле. Зыгарь, не о том, ты, пишешь!
3020
Андерсон, мужик, гигант секса. Это ж надо, трахнул, 1050 человек в причинное место и одного Каменяра в мозг, и с момента его смерти в 2008 году до настоящего времени, все что, были довольны? Удивительно жадные и одновременно некчемные людишки. Но все в целом театр абсурда, на самом деле, крах Райх Америка.
Это ваша вина, украинци!!!
украинци! вы ответственны за тех, кого наскакали!