ТехнологииИсточник9 июл.

LG повідомила про двозначне зростання прибутку за II кв. 2021

LG сильно покладається на телевізори та сегмент розумних побутових приладів для отримання доходу. Деякий час тому корейський виробник оголосив про вихід із ринку смартфонів. Таким чином, компанія зосередить свої бізнес-ресурси на розробці більш привабливих пристроїв на нішевому ринку, де компанія має найбільший потенціал для майбутнього зростання.

У майбутньому компанія припинить розробку та випуск нових смартфонів, що не дивно, враховуючи неймовірну конкуренцію в галузі. LG повідомляла про фінансові втрати від свого мобільного підрозділу протягом багатьох років, що в підсумку призвело до цього стратегічного рішення.

nk_hauz/-me9iusiabit9mzwcqxx.jpg

Знову ж таки, компанія обіцяє надалі надавати програмну підтримку для своїх поточних пристроїв. Офіційний вихід із ринку смартфонів вже почав впливати на фінансові ресурси компанії.

Згідно зі статистикою LG, передбачувана консолідована виручка склала близько $15 млрд, що на 48,8% більше, ніж у другому кварталі минулого року. Це найвища квартальна виручка за всю історію корейського виробника. Операційний прибуток за квартал склав близько $967 млн, що на 65,5% більше, ніж у другому кварталі минулого року.

nk_hauz/-me9iungpummb480unjz.jpg

Найбільший внесок у результати діяльності компанії у другому кварталі мали продажі смарт-телевізорів та кондиціонерів, які особливо популярні у спекотний літній сезон. Втрати, викликані мобільним підрозділом, більше не мають фінансового впливу на LG. Саме цьому сподівається на ще більш успішну роботу у другій половині 2021 року.

Хоча мобільний підрозділ офіційно функціонував до кінця цього місяця, про його доходи та витрати не повідомляється і будуть розглядатися як «зняті з виробництва експлуатаційні витрати». Таким же чином, будуть оптимізовані оцінки доходів і операційного прибутку за перший квартал 2021 року – вони склали $15,5 і $1,56 млрд.

💬 Последние комментарии
Поваренная книга социал-демократии
"Отряды революционной армии должны тотчас же изучить, кто, где и как составляет чёрные сотни, а затем не ограничиваться одной проповедью (это полезно, но этого одного мало), а выступать и вооружённой силой, избивая черносотенцев, убивая их
Широкий лоб его рассек
А вот это русский патриот-черносотенец. Русский националист с широким лбом, полагаю.
Одессит
Ну, да, жидовня американская игнорирует требования Святой Руси, а значит и терпение Владимира Владимировича вполне могло закончится. Правильно Вова, пересажать их всех и желательно на кол. Всей Малой Русью от Одессы и до Харькова с нетерпением ждём славное русское войско и возвращения домой в Россию-Матушку.
кипчак
Из Львова столько дерьма всплыло в Незалежной, что за ними и хороших не видно. В отличие от девственно чистых и гладких мозгов укринского посла, у немецких политиков хорошая генетическая память о двух мировых войнах, о десятилетиях разборок после войн, о миллионах жертв, ненависти, нищете, разрухе, репарациях и все, что с войной связано. Это только идиотам, никогда не имевшим своего государства хочется воевать и, желательно, чужим оружием и чужими руками, не думая о последствях, жертвах и ответственности перед свои и другими народами.
Широкий лоб его рассек
Ай-ай-ай. Здесь, видимо, какая-то ошибка. Это не террорист и не экстримист. Это антикоррупционер.
Ассенизатор
Недорого помогают или как обычно?
Ассенизатор
Шой-то не пошла искусственная случка...