ТехнологииJul 9

LG повідомила про двозначне зростання прибутку за II кв. 2021

LG сильно покладається на телевізори та сегмент розумних побутових приладів для отримання доходу. Деякий час тому корейський виробник оголосив про вихід із ринку смартфонів. Таким чином, компанія зосередить свої бізнес-ресурси на розробці більш привабливих пристроїв на нішевому ринку, де компанія має найбільший потенціал для майбутнього зростання.

У майбутньому компанія припинить розробку та випуск нових смартфонів, що не дивно, враховуючи неймовірну конкуренцію в галузі. LG повідомляла про фінансові втрати від свого мобільного підрозділу протягом багатьох років, що в підсумку призвело до цього стратегічного рішення.

nk_hauz/-me9iusiabit9mzwcqxx.jpg

Знову ж таки, компанія обіцяє надалі надавати програмну підтримку для своїх поточних пристроїв. Офіційний вихід із ринку смартфонів вже почав впливати на фінансові ресурси компанії.

Згідно зі статистикою LG, передбачувана консолідована виручка склала близько $15 млрд, що на 48,8% більше, ніж у другому кварталі минулого року. Це найвища квартальна виручка за всю історію корейського виробника. Операційний прибуток за квартал склав близько $967 млн, що на 65,5% більше, ніж у другому кварталі минулого року.

nk_hauz/-me9iungpummb480unjz.jpg

Найбільший внесок у результати діяльності компанії у другому кварталі мали продажі смарт-телевізорів та кондиціонерів, які особливо популярні у спекотний літній сезон. Втрати, викликані мобільним підрозділом, більше не мають фінансового впливу на LG. Саме цьому сподівається на ще більш успішну роботу у другій половині 2021 року.

Хоча мобільний підрозділ офіційно функціонував до кінця цього місяця, про його доходи та витрати не повідомляється і будуть розглядатися як «зняті з виробництва експлуатаційні витрати». Таким же чином, будуть оптимізовані оцінки доходів і операційного прибутку за перший квартал 2021 року – вони склали $15,5 і $1,56 млрд.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!