Технологииroot-nation.com24 нояб.

LG запатентувала 17-дюймовий ноутбук з розкладним дисплеєм

З недавнім анонсом концептуального телефону Oppo і появою концептуальних пристроїв TCL, що з’явилися в не такому далекому минулому, розкладні дисплеї стали наступною тенденцією для смартфонів після складаних. У LG вже є розкладний телевізор в лінійці High-End Signature за ціною від 60 000 доларів, і компанія недавно подала заявку на назву «Rollable», ймовірно, для смартфона LG з висувним дисплеєм. Компанія також може бавитися ідеєю майбутнього ноутбука.

Останній патент LG показує зовсім новий форм-фактор ноутбука, який буде включати 17-дюймовий дисплей, який можна складати і ховати. Дисплей може розгортатися в будь-якому місці від 13,3 до 17 дюймів.

nk_hauz/-mmoubxoq5e3zmlgis9n.jpg

Судячи з зображення, також схоже, що клавіатура і тачпад також можуть складатися, щоб займати ще менше місця, коли вони не використовуються. Це цікава концепція, і ми задаємося питанням, коли у LG з’явиться концепт, який можна буде показати публіці.

nk_hauz/-mmouc2ycnmxnjkyedmm.jpg

Як і будь-який патент, який демонструє радикальний дизайн, не беріть це близько до серця. Компанії, що виробляють обладнання, часто патентують зразки, які можуть ніколи не пройти стадію розробки. Складані чи ні, ми раді бачити, що компанії розширюють межі дизайну і функціональності, і дисплеї є величезною частиною цього.