Технологииtechnoportal.com.uaJun 4

Лідируючий в США розробник вакцини проти COVID-19 став жертвою кібератаки

Кіберзлочинність угруповання, відомі своїми атаками на установи охорони здоров’я, атакували Каліфорнійський університет в Сан-Франциско (UCSF) за допомогою здирницького ПЗ. Адміністрація університету підтвердила журналістам Bloomberg, що стала жертвою «незаконного вторгнення», але не уточнила, яка частина IT-інфраструктури постраждала.

nk_hauz/-m8ze1qjoddw-rvwbx2a.jpg

Фахівці UCSF займають лідируючі позиції в США в області тестування антитіл і розробки лікування коронавірусної інфекції. За словами глави відділу зі зв’язків з громадськістю університету Пітера Ферлі (Peter Farley), дослідження за участю пацієнтів не були порушені кібератакою. Адміністрація UCSF повідомила про подію правоохоронним органам і звернулася за допомогою до експертів з кібербезпеки.

«З їх допомогою ми проводимо ретельну оцінку інциденту, в тому числі з’ясовуємо, яка інформація могла бути скомпрометована», – повідомив Ферлі, додавши, що не може розкрити ніяких подробиць, поки триває слідство.

Схоже, зловмисники зашифрували дані UCSF і зажадали викуп за їх відновлення. Оплата повинна бути здійснена до 8 червня цього року, і в разі несплати вимагачі пообіцяли опублікувати «секретні дані» UCSF. Яку суму зажадали кіберзлочинці і яку здирницьку програму використовували, не уточнюється. Імовірно, університет міг стати жертвою здирницького ПЗ Netwalker,  яка активно використовується кіберзлочинцями з вересня минулого року.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи