Lockheed Martin і Omnispace створять глобальну гібридну мережу 5G
Технологииroot-nation.com8 дней назад

Lockheed Martin і Omnispace створять глобальну гібридну мережу 5G

Lockheed Martin і Omnispace об’єднуються, щоб розглянути можливість спільної розробки технології, необхідної для забезпечення підключення 5G в глобальному масштабі. Нова угода про стратегічні інтереси направлена на об’єднання угруповання негеостаціонарних орбітальних супутників з наземними мобільними безпровідними мережами для забезпечення можливості підключення 5G в будь-якому місці і в будь-який час.

Перші чотири покоління технологій мобільного зв’язку в основному були пов’язані з переходом від аналогових систем до цифрових і збільшенням смуги пропускання від простого голосового зв’язку до рівня, достатнього для потокового відео 4K. З іншого боку, 5G не тільки призначений для обробки більшої кількості байтів в секунду, але також пропонує набагато більший радіус дії не тільки з точки зору географії, а й між платформами.

Наприклад, одна з областей, в якій 5G особливо приваблива, – це військові застосунки, де системи 5G можуть безперешкодно з’єднувати кораблі, бронетанкові сили, літаки, супутники і піших солдат в єдину складну, адаптовану мережу, яка дозволяє штучному інтелекту на полі бою перетворювати кожен компонент як на сенсорну платформу, так і в командний центр.

Метою угоди Lockheed/Omnispace є створення єдиної глобальної мережі 5G шляхом об’єднання прав Omnispace на використання спектра S-діапазону 2 ГГц і стандартів Проекту партнерства третього покоління (3GPP), що дозволить об’єднати мережі телекомунікаційних компаній по всьому світу з супутниковим угрупованням. Вчені сподіваються, що така гібридна мережа забезпечить пряме з’єднання і взаємодію між пристроями незалежно від місця розташування або середовища для широкого спектру застосунків, включаючи цивільне, комерційне, державне оборонне і військове використання.

У відео вище розглядаються широкі можливості застосування технології 5G в військових цілях.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.