Меню вимкнення Android 11 кардинально зміниться
Технологииvsviti.com.ua02 июня 2020

Меню вимкнення Android 11 кардинально зміниться

Документація для Android-розробників, що просочилася в мережу, проливає світло на нове меню вимикання в Android 11. Скріншоти остаточного його варіанту були опубліковані в твіттері головним редактором сайту XDA Developers Мішааль Рахманом (Mishaal Rahman).

Нове меню виключення кардинально відрізняється від того, що є в актуальній версії операційної системи Android, і буде займати практично весь екран смартфона. Крім стандартних трьох ярликів з командами «Вимкнути», «Перезавантажити» і «Скріншот», які перемістяться в верхню частину екрана, нове меню отримає додаткові ярлики для управління розумним будинком без необхідності запускати відповідні додатки. Всі вони будуть знаходитися в розділі Quick Controls, це дозволить користувачам швидко вмикати/вимикати світло, регулювати його яскравість, змінювати температуру термостата і так далі. Крім того, в меню з’являться карти з платіжної системи Google Pay аналогічно тому, як це було реалізовано в Google Pixel в березні поточного року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Гость
Звычайна мавпа.....
Гость
Какая отвратительная рожа.
Кот Матроскин
Прямо как шимпанза в зоопарке...
Петро
Украинцы не имеют никакого отношения к государству Украина! Мы просто здесь живём, работаем и дохнем. Да и самого суверенного государства Украина никогда не было. Ещё скажите, что, это украинцы майданы устраивали, угу чичас... Это, как русские Белый дом расстреливали.
Елена
А вот и нет,самая главная страна на Западе и в мире в целом США, оттуда и исходим.В Сирии между прочим Америка присутствует ,военные американские.
Елена
А его не выпускали,он там ,в дурке,всё время сидит ,болезный,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игбун Хохлов
Пэтро, ты зовсим з глузду зъйихав? Пиндосов там еще не хватало. Нужно на укропов ультиматумами давить, а с америкосами пусть они сами разбираются. Тем более, что пиндостану нынче не до хохлостана. У них ковид и нигеры свирепствуют.