Технологииnews.finance.ua18 нояб.

Microsoft повноцінно запустила конкурента Zoom

Компанія Microsoft повноцінно відкрила нову функцію Meet Now в Windows 10. Вона дозволяє людям спілкуватися між собою за допомогою відеозв’язку, при цьому ніяких додаткових додатків встановлювати не треба.

nk_hauz/-mmn7_b7bkjtwblakhr7.jpg

Щоб скористатися новим сервісом, потрібно планово оновити систему. Для цього слід зайти в “Параметри центру оновлень Windows” і натиснути “Перевірити наявність оновлень”. Після чого пристрій автоматично перевірить всі доступні на поточний момент оновлення. Meet Now підтримується в двох останніх версіях операційної системи – Windows 10 May 2020 Update і Windows 10 October 2020 Update.

Як тільки оновлення буде завантажено, справа внизу на панелі завдань з’явиться новий значок, схожий на веб-камеру. Для того щоб створити безкоштовну відеоконференцію, необхідно натиснути на клавішу “Створити зустріч”. Далі буде створено автоматичне посилання, і в конференції зможуть взяти участь до 50 осіб. Тривалість конференції (на відміну від Zoom) не обмежена. Якщо у користувача вже встановлено Skype, то конференція буде проходити через нього, а якщо ні, то через веб-браузер.