Технологииitechua.com1 окт.

Microsoft продовжила підтримку Windows 7

Вчора в мережі з’явилася інформація про те, що компанія Microsoft вирішила продовжити підтримку операційної системи Windows 7. Піти на такий крок було вирішено для того, щоб уряд США міг продовжити її використовувати на різних комп’ютерах і інших електронних пристроях, в тому числі для навчання студентів і школярів. Як виявилося, багато освітніх і державні установи в країні просто не готові до того, щоб почати використовувати більш нову ОС, тому американська влада звернулася до Microsoft з проханням продовжити термін підтримки цієї платформи, адже на ній зараз працюють мільйони пристроїв.

Більш того, операційна система Windows 7 використовується в американських комп’ютерах для голосування, в зв’язку з чим замінити її на нову дуже і дуже затратно з фінансової точки зору. Звичайно, після припинення підтримки на початку 2020 року всі комп’ютери на базі цієї платформи продовжили б працювати, але через відсутність патчів для системи безпеки вони виявляться мішенню для хакерів з усього світу, а це негативно позначиться на інформаційній захищеності всієї держави. У підсумку, Microsoft пообіцяла випускати для цієї ОС поновлення щонайменше до закінчення виборів президента Сполучених Штатів в наступному році, які пройде 3 листопада 2020 року.

Таким чином, швидше за все, підтримка Windows 7 з боку Microsoft припиниться з настанням 2021 року. Це означає, що користувачі комп’ютерів, планшетів і ноутбуків як і раніше зможуть її в повній мірі використовувати без побоювань втратити підтримку. Навіть не дивлячись на те, що з моменту її релізу минуло вже майже одинадцять років, дана платформа як і раніше вкрай популярна по всьому світу, перебуваючи на другому місці після Windows 10 за поширеністю в загальному рейтингу , включає який в себе навіть macOS і Linux.

💬 Последние комментарии
Каменяр
"Читатели" можуть писати що завгодно. Це не в Росії. А те, що може вчинити Путін, не знає ніхто. Через те він і є найтитулованішим імператором . Але частково він вже свого добився : - про нього говорять, а частина людей в Україні і в інших країнах навіть панікують
Гiсть
А с кем тут России иметь дело - с нариком и его Кварталом 95? Не смешно, это не КВН.
Курдам на смех
И теперь они решили, что камни таки нужно использовать по своему назначению.
Курдам на смех
Либералы, то есть жиды? Умные ребята! Не слабо так своей головой работают на себя.
-------
Если начнётся махаловка то достанет многих даже тех кто просто рядом стояли-эрдоган это понимает.Насчет камней-хорошо известно кто спровоцировал,организовал разбрасывание камней и не даёт их собрать.
Калек Ционер
И чего её там Кайли без ног кличут?
-------
Если бы СССР сбивал самолеты Германии залетающие на его територию то немцам пришлось бы наступать неподготовлеными и армия союза была бы готова больше то фашисты так бы далеко не зайшли.Небыло бы фактора неожиданости, были б неподготовленые в кулак войска и сбитая самоувереность до последнего солдата в фашисткой армии.Уступки агресору уверяют его в силе и избраости.
Авторские статьи
Авторские статьи30м. назад
Страх. Что означает дело против Ю. Бутусова?
Авторские статьи1ч. назад
Болтон спасает Украину
Авторские статьи1ч. назад
Джангиров. Зачем Россия "захватывает Украину" в американских СМИ. ВИРУС ПРАВДЫ
Авторские статьи1ч. назад
В ООН предупредили – Украина на пороге катастрофы 1
Новости дня3ч. назад
«Прививки не помогли»: смертность в США от COVID-19 побила рекорды довакцинного 2020 года 6
Авторские статьи4ч. назад
Выбить большинство из-под Зеленского. Найдет ли "Слуга народа" в Раде голоса за главные законы
Новости дня4ч. назад
«Переворот» и вражда с Ахметовым: что мировые СМИ написали о пресс-марафоне Зеленского
Авторские статьи4ч. назад
«Джонни взял ружьё». Как журналист Бутусов «палил» по Донбассу. Разбор истории 1
Топ новость29 нояб.
"Байрактаров на выплаты не хватит". Как китайцы хотят засудить Украину на $4,5 млрд за "Мотор Сич" 1