Microsoft Research і Google Cloud співпрацюють в боротьбі з COVID-19
Технологииportaltele.com.ua10 дней назад

Microsoft Research і Google Cloud співпрацюють в боротьбі з COVID-19

Microsoft Research і Google Cloud об’єднали зусилля в рамках ініціативи з відкриття доступу до масивів даних, які допоможуть дослідникам боротися з коронавирусной інфекцією COVID-19. Завдяки цій ініціативі співтовариство дослідників даних Kaggle, придбане Google Cloud три роки тому, Інститут штучного інтелекту Пола Аллена, компанія Chan Zuckerberg Initiative (CZI), Центр безпеки та нових технологій Джорджтаунського університету (CSET), Microsoft і Національна бібліотека медицини США (NLM) при національних інститутах охорони здоров’я США об’єднали зусилля для випуску масиву даних COVID-19 Open Research Dataset (Cord-19).

Радник президента США з питань технологій Майкл Краціос закликав дослідницьке співтовариство співпрацювати в боротьбі з коронавірусів. «Рішучі дії науково-технологічної галузі Америки вкрай важливі для розробки рішень для запобігання, виявлення і лікування COVID-19», – сказав він.

Як вказало співтовариство Kaggle в Твіттері, масив даних COVID-19 Open Research Dataset надасть світовій спільноті дослідників штучного інтелекту можливість використовувати підходи до пошуку прихованих закономірностей у даних і методи обробки природних мов для пошуку відповідей на питання, що виникають в ході реалізації ініціатив з реагування на поширення коронавируса по всьому світу.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Кот Матроскин
Где старик возьмёт маску, когда их нихрена нет в аптеках?
Кот Матроскин
Маски пусть на жопу себе натянут, толку с них, как с козла молока.
Ил 2
Ро., попробуй найти беседу А. Караулова с доктором бионаук Ириной Ермаковой, на полчаса - не пожалеешь. Там о связи с ГМО, о Синтии, все хорошо выстроено.
Кот
Есть надежда,что большинство галичанских почитателей хфюрера подцепили таки коронавирус у Европах...И их ряды значительно поедают!!!
Ил 2
Странно читать это от тебя - не ты ли советуешь подбросить немцам беженцев? И как это себе представляешь, каким путем? Че концы с концами не сводишь? Гонишь какую-то пургу и ещё удивляешься вопросу.
Елена
Согласна Летающий Объект если ты на позитиве ,мысли светлые и чистые и добрые и иммунитет сильнее становится,если хорошо и по доброму относишься к людям и они ответят тебе взаимностью,пусть не все и не всегда,но вот Роджер, поверь сын героя летающего на штурмовике Им л-2 ,Роджер эта мразь, которую если бы я могла придавила как таракана ,он того точно заслуживает.
Кот
Отакои...Значится,пойдёт гулять губерния,ууухххх! Ох и грохоту будет,когда все это рухнет в пропасть дефолта!!!