Microsoft Research і Google Cloud співпрацюють в боротьбі з COVID-19
Технологииportaltele.com.ua18 марта 2020

Microsoft Research і Google Cloud співпрацюють в боротьбі з COVID-19

Microsoft Research і Google Cloud об’єднали зусилля в рамках ініціативи з відкриття доступу до масивів даних, які допоможуть дослідникам боротися з коронавирусной інфекцією COVID-19. Завдяки цій ініціативі співтовариство дослідників даних Kaggle, придбане Google Cloud три роки тому, Інститут штучного інтелекту Пола Аллена, компанія Chan Zuckerberg Initiative (CZI), Центр безпеки та нових технологій Джорджтаунського університету (CSET), Microsoft і Національна бібліотека медицини США (NLM) при національних інститутах охорони здоров’я США об’єднали зусилля для випуску масиву даних COVID-19 Open Research Dataset (Cord-19).

Радник президента США з питань технологій Майкл Краціос закликав дослідницьке співтовариство співпрацювати в боротьбі з коронавірусів. «Рішучі дії науково-технологічної галузі Америки вкрай важливі для розробки рішень для запобігання, виявлення і лікування COVID-19», – сказав він.

Як вказало співтовариство Kaggle в Твіттері, масив даних COVID-19 Open Research Dataset надасть світовій спільноті дослідників штучного інтелекту можливість використовувати підходи до пошуку прихованих закономірностей у даних і методи обробки природних мов для пошуку відповідей на питання, що виникають в ході реалізації ініціатив з реагування на поширення коронавируса по всьому світу.

Написать комментарий